Evropská revoluce přinese zákazníkům produkty Xiaomi za zcela bezkonkurenční ceny

TISKOVÁ ZPRÁVA – Praha (12. února 2015) Během několika dnů vstoupí na evropské trhy asijský e-shop www.XiaomiForSale.com, který nabídne zákazníkům produkty Xiaomi za bezkonkurenční ceny při zachování většiny služeb, na které jsou zvyklí u lokálních prodejců, včetně místního záručního i pozáručního servisu. (TZ)

Již brzy budou mít i čeští zákazníci možnost zakoupit smartphony a další zařízení čínského giganta Xiaomi přímo z Asie s vysoce nadstandardními službami. Nový asijský obchod www.XiaomiForSale.com se zaměří na evropské zákazníky, bude s nimi komunikovat v jejich jazycích a nabídne jim lokální záruční i pozáruční servis. Tento obchod bude držet skladové zásoby v Evropě, a proto doba dodání většiny objednaných produktů bude v rozmezí jednoho až tří pracovních dnů.

Značka Xiaomi je dnes jednou z nejrychleji rostoucích technologických firem na světě. Od jejího založení v roce 2011 neuplynuly ani čtyři roky a již se dostala mezi tři největší výrobce mobilních telefonů. V posledních měsících se navíc velmi zásadně angažuje také ve vývoji a výrobě produktů mimo oblast mobilních technologií. Na trh uvádí množství produktů z oblasti elektroniky, chytré domácnosti a péče o zdraví. Její produkty si během krátké doby vydobyly pověst spolehlivých kvalitních zařízení s výborným dílenským zpracováním a funkčním softwarem.

Nový e-shop www.XiaomiForSale.com postupně nabídne evropským zákazníkům většinu sortimentu z produkce Xiaomi, přičemž o lokalizaci prostředí a aplikací se postarají evropské komunity MIUI, které již dlouhodobě spolupracují s čínskou stranou na překladech systému a aplikací, které produkty Xiaomi používají. Komunity projekt podpořily a zaručily se za něj.

Díky této podpoře budou všechny telefony při prodeji legálně vybaveny evropskou multijazykovou instalací, která zajistí ihned po zapnutí přístroje komunikaci v jazyce zákazníka.

O komunitě MIUI
MIUI CZECH & SLOVAK je komunitní fanpage XIAOMI.com pro Českou a Slovenskou republiku, která zajišťuje překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechna Xiaomi zařízení. Veškeré překlady jsou chráněny licencí Creative Commons 3.0.

O Xiaomi
Beijing Xiaomi Technology Co., Ltd. je čínský výrobce smartphonů a spotřební elektroniky a zároveň autor jedné z nejoblíbenější a nejkomunitnější verze Android ROM s názvem MIUI. Xiaomi má přes tři tisíce zaměstnanců a v roce 2014 se dle oficiálního žebříčku stala třetí nejinovativnější společností světa. Tentýž rok společnost koupila doménu mi.com za rekordních 3,6 milionů amerických dolarů, čímž potvrdila ambice stát se významným globálním brandem. Xiaomi je druhá nejprodávanější značka mobilních telefonů v Číně a TOP 5 na celém světě.