Panasonic cílí na operátory s novým bezdrátovým SIP telefonem

Společnost Panasonic představuje nový bezdrátový SIP telefonní systém určený pro malé a střední podniky. (TZ)

Fotografie jsou zde: http://bit.ly/18IsCqx

Systém Panasonic KX-TGP600 bude na evropský trh uveden prostřednictvím telefonních operátorů a distribučních kanálů. Tento nástupce modelu KX-TGP500 se poprvé představuje na veletrhu Mobile World Congress v Barceloně.

Přizpůsobitelný systém nabízí uživateli širokou škálu doplňkového příslušenství. Systém KX-TGP600 podporuje až osm mikrotelefonů pro každý přijímač DECT. S odolnými mikrotelefony lze integrovat jak bezdrátové stolní telefony (KX-TPA65), tak mobilní verze (KX-TPA60), což ocení zejména podniky, jejichž zaměstnanci se pohybují v prostředí kanceláří a skladů.

Jedinečnou výhodou systému je, že KX-TPA65 je stolní telefon, který je ovšem vybaven rozhraním DECT. Díky tomu jej uživatelé mohou mít na stole, aniž by museli zapojovat kabely, čímž se snižuje časová i finanční náročnost instalace.

Možnost použít osm externích linek SIP současně zvyšuje účinnost poskytování služeb zákazníkům a zcela eliminuje náklady a úsilí vynaložené na instalaci a správu samostatných externích linek.

Všechny programovatelné funkce jsou dostupné z webové konzole. Funkce zavedení v systému také podporuje dálkovou konfiguraci a správu mikrotelefonů. Uživatelé si mohou vybrat jeden ze dvou způsobu údržby – místní správu přímo na základnové stanici nebo správu prováděnou poskytovatelem služeb.

 

Hana Grůzová, marketingová manažerka ve společnosti Panasonic, říká: „KX-TGP600 představuje komplexní řešení mobility. Tento systém nabízený za příznivou cenu je zkonstruován podle nejnáročnějších standardů společnosti Panasonic. Jedná se o vynikající nástroj pro podniky, jehož uživatelé se mohou spolehnout na bezproblémovou srozumitelnou komunikaci a snížení nákladů.

Jedná se o vysoce kvalitní stabilní produkt, jehož instalace je velmi snadná. Proto jej považujeme za ideální pro distribuci prostřednictvím telefonních operátorů a za obzvláště atraktivní nabídku pro malé a domácí kanceláře, jakož i podniky s malým počtem zaměstnanců, které chtějí zvýšit svou mobilitu.“

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. Produktové portfolio zahrnuje PBX telekomunikační systémy, tiskárny, profesionální kamerové systémy, projektory, profesionální displeje a odolné mobilní počítače. S přibližně 500 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

Společnost Panasonic je světovým lídrem ve vývoji a výrobě elektronických produktů pro širokou škálu spotřebitelských, firemních i průmyslových požadavků. Od svého založení v roce 1918 se společnost globálně rozšířila a nyní řídí přes 500 firem po celém světě, které vykázali konsolidované příjmy přes 57,74 miliard euro. Se závazkem sledovat nové hodnoty prostřednictvím inovací napříč všemi divizemi, se společnost se snaží vytvořit lepší život a lepší svět pro své zákazníky. Pro více informací o Panasonic najdete na webových stránkách společnosti http://panasonic.net/