CZECH NEWS CENTER a.s. (CNC) rozšiřuje svůj záběr a spouští nový titul: Aha! pro ženy

CNC nově rozšířilo svoje portfolio magazínů o další ženský titul, tentokrát týdeník Aha! pro ženy s podtitulem Od Aniček po Zdeny. (TZ)

Již dnes vychází jako vložená příloha ve vydání televizního Aha! TV magazínu speciální nulté číslo. Samostatně bude v prodeji každé úterý počínaje 31. 3.

Týdeník o rozsahu 40 stran bude v prodeji pouze za 7,90 Kč a bude stát na třech významných obsahových pilířích: showbyznysu, příbězích typických českých žen včetně rad odborníků a speciální příloze Nápadník, ve které čtenářky naleznou kreativní rady, tipy a nápady na každý den.

Aha! pro ženy bude vznikat v rámci integrovaného newsroomu Blesku a Aha!. Vedoucí redaktorkou je Lenka Dostálová, která v rámci skupiny Aha! řídí i čtvrteční přílohu Aha! TV magazín.

„Jsme rádi, že kromě úspěšných projektů spojených se značkou Blesk můžeme rozvíjet také skupinu Aha!. Věříme, že si nový titul brzy najde mnoho věrných čtenářek,“ řekl šéfredaktor integrovaného newsroomu Blesku a Aha! Radek Lain.

Portfolio značky Aha! zahrnuje kromě deníku Aha! a týdeníku Aha! pro ženy i čtvrteční Aha! TV magazín (včetně přílohy Aha! kuchařka), Nedělní Aha!, Nedělní Aha! křížovky a měsíčník Aha! křížovky.

CNC tímto krokem rozšiřuje nabídku inzertních balíčků v ženském segmentu, a to nejen v printovém obsahu, ale i v on-line sekci.

CZECH NEWS CENTER a. s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje téměř 3,5 miliónů čtenářů tisku a více než dva milióny návštěvníků internetu. Desítky tisíc dalších využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC.

Pod společností působí také dvě tiskárny sídlící v Praze a Ostravě, jež jsou vlastněny a provozovány pod hlavičkou CZECH PRINT CENTER a.s.. Mezi velmi úspěšné projekty společnosti patří první virtuální mobilní operátor – BLESKmobil, který svým zákazníkům nabízí výhodné ceny za volání bez závazků, čímž si vydobyl pozici nejsilnějšího virtuálního operátora v zemi.

 

Reklamy