LAMA mobile opět naděluje celodenní volání zdarma

Nastává lásky čas a virtuální mobilní operátor LAMA mobile opět přináší svým zákazníkům volání zdarma po celý den. 1. května tak mohou telefonovat neomezeně do všech sítí nejen všichni opravdu zamilovaní, ale také ti, kteří zrovna zamilovaní nejsou. (TZ)

Zákazníci LAMA mobile mohou opět, tentokrát při příležitosti svátku zamilovaných 1. května, volat zdarma do všech mobilních sítí i pevných linek v České republice. Této příležitosti mohou využít všichni zákazníci využívající tarifů SPOŘIVÁ LAMA a CHYTRÁ LAMA. Benefit bude poskytnut také zákazníkům, kteří doposud využívají původní tarify CHYTRÁ LAMA 249 i 399 a UPOVÍDANÁ CHYTRÁ LAMA. Akce se nevztahuje na placené barevné linky, zahraniční hovory či SMS.

„Akce s celodenním voláním zdarma jsou u našich zákazníků velmi oblíbené, proto jsme opět využili vhodné příležitosti a již podruhé během jednoho měsíce jej našim zákazníkům nadělíme,“ říká tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP Andrej Čírtek.

Virtuální mobilní operátor LAMA mobile je součástí holdingu LAMA ENERGY GROUP, který kromě komunikačních služeb nabízí dodávky plynu a elektřiny. Tím poskytuje klientům komplexní služby za výhodných podmínek. Plyn a elektřinu nabízí holding svým zákazníkům prostřednictvím společnosti LAMA energy. Ta těží plyn a ropu na jižní Moravě prostřednictvím firmy LAMA GAS&OIL a dvě třetiny svých tržeb generuje díky obchodování s ropnými produkty v Kanadě. LAMA ENERGY GROUP má i vlastní výrobní kapacitu v podobě Teplárny Otrokovice, kde se kogeneračně vyrábí teplo a elektřina.