CAT představil nový základní model odolného telefonu Cat B30 a dominuje českému trhu.

Praha, 17. dubna 2014 Výrobce odolných telefonů Caterpillar doplňuje své portfolio právě představeným modelem Cat® B30. Na českém trhu tak se svými pěti odolnými modely dominuje necelé dva roky po oficiálním zahájení prodeje nejen šíří portfolia, ale především celkovým podílem v tomto segmentu. CAT se snaží přinášet odolné telefony skutečně pro každého, a tak po extrémně odolné 4G vlajkové lodi Cat® S50, populárním Cat® B15Q a klasickém Cat® B100 přichází Cat® B30, dostupný tlačítkový telefon s podporou 3G sítí. V nabídce i nadále zůstává cenově nejdostupnější model Cat® B25.   (TZ)

Cat® B30 je odolný a spolehlivý telefon určený pro použití v extrémně náročném prostředí především pro uživatele, kteří za dostupnou cenu očekávají bezproblémové volání a odesílání sms zpráv za jakýchkoli okolností. S certifikací krytí IP67 je totiž  Cat® B30 voděodolný do 1 m, prachotěsný a bez problémů odolá také pádům z výšky až 1,8 m.

„Model B30 je určen pro uživatele vyžadující mobilní telefon, na který se mohou spolehnout,“ říká Kamil Vacek, výkonný ředitel výhradního distributora TCCM s.r.o. „Od stavařů a zemědělců po architekty a elektrotechniky platí, že jejich telefon musí poskytovat spolehlivé hlasové a textové služby ve spojení s nejvyšší dosažitelnou odolností; B30 je pro ně ideální zařízení.“

„Telefony Cat se v České republice těší velké oblibě. Během necelých dvou let se nám podařilo zaujmout dominantní postavení v segmentu odolných telefonů a rozšířit naší prodejní síť i tam, kde dříve telefony tohoto druhu neměly šanci, jako třeba u operátorů,“ říká Martina Hloušková, business unit manažerka Cat pro Českou Republiku a dodává: „Dobrých výsledků se nám daří dosahovat především díky kvalitě našich telefonů i výborným servisním službám, které pro nás zajišťuje v současné chvíli nejlepší evropský servisní partner VSP Data ve své pobočce v Sezimově Ústí.“

Technická specifikace:

  • Certifikace IP67
  • Pád z výšky 1,8 m
  • 2,0″ displej QCIF
  • Svítilna
  • FM rádio & přehrávač MP3
  • Fotoaparát 2 MPX
  • 3G
  • Podpora dvou SIM

 

Dostupnost a cena

Cat® B30 se u prodejců začne prodávat v tomto týdnu za doporučenou cenou 2499 Kč. Jedná se tak o první nový telefon společnosti CAT v roce 2015. Produktové fotografie ve vysokém rozlišení včetně technických specifikací naleznete v tiskovém středisku.

O CATERPILLAR

Značka Caterpillar proslula výrobou kvalitních stavebních strojů. Své příznivce mezi profesionály z oblasti stavebnictví i u běžné veřejnosti si našla také díky nabídce spolehlivých bot, oblečení a dalších doplňků. Od svého založení reprezentuje důvěru, odolnost, spolehlivost a kvalitu. Mobilní telefony CAT vyrábí společnost Bullitt Mobile Ltd., distribuci v České republice zajišťuje společnost TCCM.

www.cat.com / www.caterpillar.com