Mobilní aplikace pro motoristy Tank Navigator

Mobilní aplikace Tank Navigator od Unicorn Systems pomáhá řidičům na cestách snadno najít čerpací stanice akceptující karty společnosti CCS a získat informace o ceně pohonných hmot na jednotlivých čerpacích stanicích v okolí. (TZ)

Mobilní řešení vyhledává čerpací stanice přijímající karty CCS v České a Slovenské republice, a to jak v blízkém okolí, tak i stovky kilometrů daleko. Řidičům na cestách jsou rychle a přehledně k dispozici podrobné informace o čerpacích stanicích jako například: každý den aktualizovaná cena pohonných hmot, provozní doba, adresa, kontakt a jiné služby, které jsou na místě poskytovány.

Uživatelé mobilní aplikace mají na výběr filtrování čerpacích stanic dle typu paliva, řazení (nejlevnější nebo nejbližší), vybavení nebo značky. Největší výhodou aplikace je možnost navigování pomocí GPS přímo k vybrané čerpací stanici  a dále pak aplikace umožňuje ukládání oblíbených čerpacích stanic nebo vyhledávání ostatních míst přijímajících karty CCS (parkoviště nebo autoservisy).

„Při užívání aplikace Tank Navigator spatřuji největší výhodu v snadném a rychlém nalezení nejlevnější nebo nejbližší čerpací stanice dle zvoleného typu paliva se zobrazením cen PHM. V blízké budoucnosti plánujeme rozšíření aplikace  i  o další funkcionality, jako je např. znázornění čerpacích stanic s cenami PHM na zvolené trase jízdy, což řidičům přinese ještě více pohodlí i potenciálních úspor,“ uvádí Jan Polívka, generální ředitel CCS.

Mobilní aplikace je ke stažení na Google play a App Store:

 

 

 

O Unicorn Systems

Unicorn Systems je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu ve prospěch svých zákazníků. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Máme ty nejlepší reference z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací, energetiky, průmyslu, obchodu i veřejného sektoru. Našimi zákazníky jsou přední a největší firmy. Disponujeme detailními znalostmi z celého spektra podnikatelských odvětví. Rozumíme principům jejich fungování, ale i specifickým potřebám svých zákazníků.

Naše rozsáhlé týmy systematicky vzdělávaných odborníků dokonale ovládají všechny v současnosti obvyklé produktové řady, komponenty, technologie, a proto nemáme v podstatě žádná technologická omezení. Přestože při naší práci uplatňujeme mnoho revolučních myšlenek, vlastní dodávky řešení podléhají osvědčeným kritériím – kvalita, kvantita, termín a cena.

Tato i další tiskové zprávy Unicorn Systems jsou k dispozici na webových stránkách www.unicornsystems.eu.

O CCS

Společnost CCS Česká společnost pro platební karty s. r. o. je největším poskytovatelem tankovacích karet a služeb monitoringu firemních vozidel v České republice i ve střední Evropě.

Jádrem služeb CCS je vydávání a správa firemních palivových karet, díky kterým mohou klienti pohodlně platit za tankování benzínu, nafty, LPG či CNG do služebních vozidel a mít přitom dokonalý přehled o všech transakcích a provozních nákladech firemní flotily při minimální administrativní náročnosti.

V České a Slovenské republice disponuje CCS nejrozsáhlejší akceptační sítí pokrývající více než 4 800 prodejních míst.