LAMA mobile daruje víkendové volání zdarma

Virtuální mobilní operátor LAMA mobile daruje svým zákazníkům celé dva dny volání zdarma. Toto prázdninové zpestření mohou využít během posledního červencového víkendu. (TZ)

LAMA mobile si tentokrát připravila pro své zákazníky skutečně velkorysý dárek.  Celý následující víkend 25. a 26. 7. mohou všichni uživatelé tarifů SPOŘIVÁ LAMA, CHYTRÁ LAMA a LAMÍ RODINKA provolat, a to úplně zdarma. Akce probíhá v rámci celé České republiky a týká se volání do všech sítí. LAMA mobile chce takto přispět k letní pohodě svých klientů.

„Doposud proběhlo několik akcí, během kterých mohli naši zákazníci telefonovat zdarma,“ říká tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP Andrej Čírtek. „Tentokrát ale darujeme celých osmačtyřicet hodin. K letní pohodě může přispět i skvělý pocit, že nemusíte řešit, kolik vás stojí telefonování s kamarády a blízkými.“

LAMA mobile je virtuální mobilní operátor, který svým zákazníkům nabízí výhodné tarify s vteřinovou tarifikací již od začátku hovoru. Je součástí české investiční skupiny LAMA ENERGY GROUP. Firemní skupina zahrnuje šest klíčových firem, z nichž nejvýznamnější jsou LAMA energy, která prodává plyn a elektřinu zákazníkům v České i Slovenské republice, LAMA gas & oil, která těží plyn a ropu na jižní Moravě a Teplárna Otrokovice, která byla do skupiny začleněna v roce 2013.  Skupina své podnikatelské aktivity v oblasti obchodu, úpravy i těžby ropy také úspěšně realizuje v Kanadě prostřednictvím společnosti PETROLAMA ENERGY CANADA.