Přichází nová odolná 4G vlajková loď -robustní Cat® S40

Praha 10. srpna  2015 Společnost CAT phones uvádí na trh robustní smartphone Cat® S40 –  extrémně odolný 4G chytrý telefon pro ty nejnáročnější uživatele. Pochlubit se může 4.7“ qHD displejem, podporou 4G a obří výdrží baterie. (TZ)

CAT® S40 je smartphonem pro nejnáročnější uživatele pohybující se často i v extrémních podmínkách. Díky čtyřjádrovému procesoru a podpoře 4G nabízí plné využití potenciálu chytrých telefonů. Jeho jasný displej je dobře čitelný i na přímém slunci. Bohatě splňuje požadavky nejpřísnějšího certifikátu odolnosti IP 68 a překračuje i požadavky Mil-Spec 810G. CAT S40 je tak vodotěsný po dobu 1hodiny v hloubce 1 metru, prachuodolný a zároveň bez úhony vydrží i pády z výšky 1,8m. Vynikající 4.7“ gHD displej jehož povrch je chráněn technologií Corning® Gorilla® Glass 4 je možné ovládat i v rukavicích nebo v dešti mokrými prsty.

Díky baterii s kapacitou 3000 mAh nabízí CAT S40 až 18 hodin hovoru nebo výdrž v pohotovostním režimu až 39 dní.

Zajímavostí je novinka v podobě kontroly vodotěsnosti. Ta uživatele upozorní, pokud telefon není v dané chvíli dobře zabezpečen a vodotěsný. Animace mu pak znázorní, kterou část telefonu je třeba zkontrolovat a zajistit.

Zároveň CAT pro model S40 na trh dodává nepřeberné množství odolného příslušenství. Uživatelé si také mohou ve speciálním obchodě stahovat aplikace určené pro náročná pracovní prostředí a outdoorové aktivity.

Model CAT S40 bude v obchodech dostupný od konce srpna za doporučenou koncovou cenu 10 690 Kč.

 

Produktové fotografie naleznete zde

Další informace najdete na www.catphones.com

Technické specifikace Cat S40

  • OS: Android™ 5.1 Lollipop
  • Procesor Qualcomm MSM8909, čtyři jádra 1.1 Ghz
  • Odolnost: IP68 + MIL SPEC 810G certifikace
  • Baterie: 3000 mAh, až 18 hodin hovoru
  • Vnitřní paměť 16GB, možnost rozšíření až na 64GB
  • Konektivita: 4G, LTE
  • Displej: 4.7”IPS qHD, 1280×720, Corning® Gorilla® Glass 4, možnost ovládat mokrými prsty i v rukavicích
  • Fotoaparát: 8MP s autofokusem, full HD video
  • Hmotnost: 185 g
  • Provozní teplota prostředí: -25° C až 55° C

Informace o zařízeních a příslušenství Cat:
Značka Cat symbolizuje důvěru, odolnost, spolehlivost a kvalitu. DNA společnosti Cat se nachází v každém mobilním telefonu a příslušenství Cat nabízeném společností Bullitt Mobile Ltd. a představuje neomezené zkušenosti společně s robustní mobilitou. Byl vytvořen nový produkt pro bezdrátovou komunikaci splňující širokou škálu potřeb náročných prostředí.

Označeno tagem