Tenčí a výkonnější, takové jsou nové notebook Dell Precision

Praha, 12. října 2015 – Profesionální řada Dell Precision se dočkala svého osvěžení v kategorii pracovních notebooků. Změny zevnitř i z venku, takové jsou nové mobilní stanice Precision. Kombinují tenkost s odlehčeným designem, dokonalé zobrazovací schopnosti s nejnovější grafikou a obrovský výkon s novými procesory, rychlejšími pamětmi RAM a úložným prostorem. (TZ)

Portfolio Precision udělalo velký skok v oblasti výkonu díky možnostem výběru konfigurace mezi novými procesory Intel Core šesté generace, poprvé s Intel Xeon procesory pro mobilní pracovní stanice a v budoucnu i mezi procesory z řady Intel Xeon E3-1200. O grafický výkon se postarají profesionální grafické karty od AMD a NVIDIA, které zaručí dostatečnou výpočetní kapacitu a nejlepší vizuální výkon ve své kategorii. V nabídce volitelných displejů si lze nově zvolit i PremierColor 4k Ultra HD displej se 100procentním barevným gamutem Adobe RGB. Volitelnost mezi Full HD a Ultra HD displeji s InfinityEdge nabízí velikou pracovní plochu 15,6 palce v neuvěřitelně malém provedení. Nová generace přichází s materiály z karbonových vláken a hliníku pro tenčí, lehčí a odolnější konstrukci. Spolu s novým rozložením baterie a inovativní technologií vedení tepla stvrzují notebooky svou vyváženost v kombinaci s čistým výkonem a vynalézavostí v designu.

Nové stroje Dell Precision jdou vstříc profesionálům přidáním certifikací na profesionální aplikace, hardwarové úpravy a komplexní podporu pro eliminaci výpadků. Systémy mají certifikaci ISV a Dell Precision Optimizer. Nyní s integrací SCCM, která maximalizuje výkon profesionálních aplikací od Adobe po Autodesk a další. Mobilní pracovní stanice Dell Precision podporují nejnovější technologie USB,  Thunderbolt 3 a nové úložiště M.2 PCIe NVMe. Nechybí podpora ProSupport Plus pro počítače a tablety se kterou máte kompletní přístup k expertům Dellu, pokrývá opravu náhodných poškození a má proaktivní, prediktivní monitorování pro automatickou prevenci a řešení problémů.

„Našim zákazníkům, kterým dodáváme nejvýkonnější systémy pro jejich důležité pracovní úlohy, nasloucháme“, řekl Rahul Tikoo, ředitel a generální manažer Dell Precision. „Portfolio Dell Precision spojuje špičková řešení, nové technologie od hardwarových partnerů, bezproblémovou funkci s  aplikacemi od softwarových partnerů po inovace technických týmů Dellu.“

Produktové srovnání Dell Precision

Produkt Rozměry Vylepšení oproti minulé generaci
Mobilní pracovní stanice Dell Precision
Dell Precision 17 7000 Series: 17”- 7710 41,70cm x 28,14cm x 2,84cm (v zadní části 3,45cm) Nejvýkonnější pracovní stanice Dellu

 • UHD PremierColor displej se s 100% Adobe RGB barevným gamutem
 • O 14 % tenčí
 • O 20 % rychlejší procesory
 • O 43 % rychlejší paměti
 • 3x rychlejší disky SSD
Dell Precision 15 7000 Series: 15” –  7510 37,79cm x 26,36cm x 2,76cm (zadní část 3,3cm)
Dell Precision 15 5000 Series: 15” – 5510 35,71cm x 23,54cm x 1,14cm (v zadní části 1,67

cm); S váhou začíná na 1,78 Kg.

Nejlehčí, nejtenčí a nejmenší pracovní stanice Dellu

 • O 20 % rychlejší procesory
 • O 43 % rychlejší paměť
 • 3x rychlejší disky SSD
 • První 15palcová pracovní stanice s InfinityEdge displejem na světě
Dell Precision 15 3000 Series: 15” – 3510 37,1cm x 25,24cm x 2,46cm Působivý výkon za přijatelnou cenu

 • O 15 % rychlejší procesory
 • O 20 % rychlejší grafické zpracovaní
 • O 33 % rychlejší paměť
 • 3x rychlejších disky SSD
 • O 26 % tenčí
 • Až o 12 % lehčí
Stolní pracovní stanice Dell Precision
Tower 3000 Series: 3620 35,99cm x 17,5cm x 43,48cm Cenově dostupný, profesionální výkon zabalený do kompaktních rozměrů

 • O 33% rychlejší procesory
 • O 34 % rychlejších grafické zpracování
 • O 33 % rychlejší paměť
 • 3x rychlejší disky SSD
 • Světově nejmenší šasi pro SFF pracovní stanice

 

Špičkové periferie Dellu zajišťují skvělý obraz a vyšší produktivitu

Dell je jedničkou na trhu s monitory a přichází s dvojicí nových profesionálů. Nové monitory Dell UltraSharp 25 PremierColor a Dell UltraSharp 27 PremierColor nemají skoro žádné rámy a díky tomu nabízejí unikátní pozorovací zážitek při zapojení ve dvou monitorech. Oba monitory mají pivot podstavec a lze je natáčet po směru i proti směru hodinových ručiček, co nejlepší obrazové podání pak doplňuje QHD rozlišení. S velmi úzkými rámečky se stávají dva monitory vedle sebe v podstatě jedním. Poskytují barevnou přesnost, rozsáhlou konektivitu, flexibilní možnost zobrazení a spolehlivost. Nastavení Dell PremierColor je určeno pro kreativní profesionály, jimž nabízí přesné barvy kalibrované ve výrobě, uživatelem nastavitelné barvy a barevný gamut pro profesionály.

Dell plánuje v blízké budoucnosti uvést Dell Dock a Dell Thunderbolt Dock. Tyto stanice budou zahrnovat USB typu C a Thunderbolt. Více informací zde.

Dostupnost

Nové mobilní pracovní stanice Dell Precision budou dostupné během tohoto měsíce. Nové monitory Dell UltraSharp 25 PremierColor a Dell UltraSharp 27 PremierColor budou k dispozici od 20. října.

Produktové fotografie jsou k dispozici zde.

O společnosti Dell

Společnost Dell naslouchá svým zákazníkům a přináší inovativní technologie, řešení a služby s přidanou hodnotou, kterým mohou zákazníci po celém světě důvěřovat. Pro více informací navštivte www.dell.cz

Dell World

Připojte se k nám 20. – 22. října na Dell World 2015! Vlajková loď Dell eventů je akcí, která spojuje technologické a obchodní profesionály, umožňuje jim networking, vzájemnou výměnu zkušeností a nápadů a tak pomáhá vytvářet lepší budoucnost pro všechny. Více naleznete na www.dellworld.com a sledovat můžete také #DellWorld na Twitteru.