AT Computers nabízí licence bezpečnostního software Kaspersky Lab prostřednictvím unikátní platformy ESD

Ostrava, 19. 10. 2015 – Společnost AT Computers zahájila distribuci bezpečnostního software Kaspersky Lab prostřednictvím své unikátní licenční platformy ESD (Electronic Software Distribution). (TZ)

Zákazníci společnosti AT Computers mohou nyní objednávat bezpečnostní software Kaspersky Lab jednoduše a odkudkoli. Elektronické objednávání licencí totiž významně zjednodušilo celý proces objednávky. V systému ESD je k dispozici celé portfolio tohoto předního výrobce bezpečnostního software, takže mohou být uspokojeny potřeby firemních i domácích uživatelů.

Registrovaným partnerům jsou licence generovány automaticky a následně odeslány na doručovací e-mail, jen několik minut po fakturaci obchodníka. AT Computers tak vychází vstříc požadavkům zákazníků dodat licenci co nejrychleji.

„Cílem platformy ESD je dát resellerům informace, které jim usnadní prodej a pomohou zachovat ‚věrnost‘ koncových zákazníků. Po přihlášení na webu atcomp.cz reselleři vidí přehled všech nakoupených licencí, včetně data expirace a sděleného kontaktu na koncového zákazníka,“ řekl Martin Harazím, ředitel nákupu AT Computers.

Součástí celé platformy je konfigurátor (http://www.atcomp.cz/konfigurator-av.aspx), do kterého mají všichni registrovaní obchodní partneři přístup. Výhodou je rychlá orientace v portfoliu a po zadání parametrů je výběr správného produktu velmi snadný.

„V rámci zdokonalení budeme posílat všem resellerům report s upozorněním na končící licence s předstihem, aby mohli zavčas nabídnout svému zákazníkovi obnovení licence o jeden, dva nebo tři roky,“ dodal při výčtu předností platformy ESD Martin Harazím.

Společnost Kaspersky Lab obsluhuje koncové zákazníky prostřednictvím nepřímého prodejního modelu, který zajištuje obchodním partnerům AT Computers ochranu marže i investic do rozvoje jejich zákaznické báze.

„AT Computers má mezi distributory opravdu unikátní platformu, prostřednictvím které už byla prodána velká spousta licencí našeho bezpečnostního software pro firemní i domácí uživatele. Zmapovali jsme si ohlasy resellerů a k jejím silným stránkám patří, kromě jiného, propracovaný přehled expirací licencí nebo e-mailové připomínky,“ pochvaluje si spolupráci Jan Sekera, Regional Manager, Central Eastern Europe ve společnosti Kaspersky Lab.

###

O společnosti Kaspersky Lab

Kaspersky Lab je jednou z nejrychleji rostoucích společností kybernetické bezpečnosti a největší, která je soukromě vlastněná.  Společnost se řadí mezi čtyři největší prodejce IT bezpečnostních řešení pro uživatele koncových zařízení (IDC, 2014). Od roku 1997 je Kaspersky Lab inovátorem v oblasti kybernetické bezpečnosti a poskytuje efektivní digitální bezpečnostní řešení a znalosti velkým podnikům, malým a středním firmám i domácím uživatelům. Kaspersky Lab je mezinárodní společností působící v bezmála 200 zemích a oblastech po celém světě, která chrání více než 400 milionů uživatelů. Více se dozvíte na www.kaspersky.cz.
O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 15,03 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.