První dobíjecí platební karta BLESK peněženka slaví rok od uvedení na trh

„BLESK peněženka“ se stala zákazníky velmi oblíbenou  službou, kterou aktivně užívají na denní bázi, a to primárně ze tří důvodů: (TZ)

Bezpečnost – BLESK peněženka není spojena s žádný účtem vedeným, úspory na běžném účtu jsou tak v naprostém bezpečí.

Anonymita – BLESK peněženka neuvádí jméno držitele, placení v obchodech i na internetu je tak zcela anonymní.

Kontrola – V BLESK peněžence má uživatel pouze tolik prostředků, kolik na ni vložil, má tak dokonalý přehled o svých výdajích, protože s kartou nelze přečerpat do mínusu.

O úspěchu a důvěře v BLESK peněženku svědčí vysoký počet aktivních uživatelů, který brzy dosáhne 35 000. Ti za první rok užívání služby vložili do svých BLESK peněženek téměř čtvrt miliardy korun!

O každodenním užívání karty svědčí i téměř rovnoměrné rozložení plateb v obchodech a na internetu.

Díky spolupráci s významnými tuzemskými partnery byla funkcionalita BLESK peněženky rozšířena o možnost využití BLESK peněženky jako vstupenky na kulturní akce a osvědčila se také jako festivalové řešení.

*zdroj: MOPET CZ, a.s., Czech News Center, a.s.

CZECH NEWS CENTER a. s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje téměř 3,5 miliónů čtenářů tisku a více než 2,5 miliónu návštěvníků internetu. Desítky tisíc dalších využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC.

Pod společností působí také dvě tiskárny sídlící v Praze a Ostravě, jež jsou vlastněny a provozovány pod hlavičkou CZECH PRINT CENTER a.s.. Mezi velmi úspěšné projekty společnosti patří první virtuální mobilní operátor – BLESKmobil, který svým zákazníkům nabízí výhodné ceny za volání bez závazků, čímž si vydobyl pozici nejsilnějšího virtuálního operátora v zemi.