ADATA rozšiřuje řadu Apple Series uvedením nových produktů

Česká republika – říjen 2015 – ADATA Technology, vedoucí společnost v oblasti paměťových modulů, oznamuje významný krok a strategické investice směrem do vývoje Apple kompatibilních produktů. Řada Apple Series se tento týden rozrůstá o tři novinky ADATA pro Apple zařízení: i-Memory UE710 USB 3.0 Flash disk, i-Memory SD kartu a UC350 Type-C USB 3.1 OTG Flash disk. Pro tyto nové produkty a nové zaměření na vývoj Apple příslušenství vyvinula ADATA ve svých vývojových střediscích několik nových technologií. Pozoruhodné jsou zejména výsledné pokročilé technologie v oblasti komunikace a datových úložišť, jakož i rychlejší nabíjení zařízení díky proprietárním konektorům Apple Lightning a rozvíjejícímu se USB typ-C. S novou řadou produktů pro platformy Apple, očekává ADATA dosažení vzrušujících inovací pro zákazníky a současně podporu dlouhodobého obchodního růstu. (TZ)

Nová síla v oblasti příslušenství pro iOS: Na startu je série nových Smart produktů

Podle údajů IDC, uznávané společnosti, která se zaměřuje na průzkumy trhu, dosáhnou v roce 2015 globální dodávky chytrých telefonů 1,45 miliardy a v roce 2019 dokonce až 1,93 miliardy, což jen dokazuje obrovskou poptávku po přenosných technologiích. Apple nedávno oznámil, že iPhone 6 a iPhone 6S Plus zlomily prodejní rekordy již v prvním týdnu prodeje, a to s více než 13 miliony kusů. Apple očekává, že celkové dodávky dosáhnou do konce roku 2015 až 75 milionů kusů a to vytváří silnou poptávku po kompatibilních doplňcích se zaručenou kvalitou příslušenství. ADATA tím, že rozšiřuje své produktové portfolio o nové řady periferií pro Apple, vytváří nové obchodní příležitosti a otevírá prostor pro rozvoj rodiny nových inteligentních zařízení. ADATA chce nadále vytvářet multifunkční mobilní doplňky a na jejich integraci s Apple platformou využije svých odborných znalostí z oblasti technologií pamětí a dat. Společnost také plánuje rozšířit své stávající prodejní kanály, a proto rozšiřuje základnu pracovníků o nové specialisty s cílem stát se jedním z předních autorizovaných dodavatelů Apple příslušenství na světě.

i-Memory UE710 Flash Drive: Dostaňte se k obsahu kdykoliv s lehkostí

Flash disk UE710 USB 3.0 se dvěma konektory kombinuje rozhraní Apple Lightning a USB 3.0. Nabízí tak pohodlný přenos dat a zálohování mezi mobilními iOS zařízeními jako jsou iPhone, iPad, nebo iPod Touch a počítači Mac nebo Windows PC. Super rychlý disk UE710 výrazně snižuje čas potřebný pro přenos dat a zjednoduší manipulaci s velkými soubory. Je užitečný i tam, kde nemáte přístup k internetu a cloudu. UE710 poskytuje to nejlepší řešení pro rozšíření úložiště na iOS zařízeních, která nepodporují paměťové karty. Je dodáván s bezplatnou i-Memory aplikací, která nabízí uživatelsky velmi přívětivé funkce na správu obsahu. UE710 přímo podporuje přibližně 40 formátů souborů, včetně Ultra HD 4K videa a profesionální RAW soubory fotografií, všechny s okamžitým přístupem. K dispozici je v sněhově-bílé a černé / stříbrné barvě v kapacitách 32, 64 nebo 128 GB.

i-Memory SD karta: Nejlehčí SSD-Like rozšíření na trhu

Karta i-Memory SD Card je navržena exkluzivně pro MacBook Air na rozšíření úložné kapacity a je postavena s využitím stejných vysoce kvalitních MLC flash pamětí jaké používají nejprodávanější SSD ADATA. Extrémně lehká a přenosná SD karta i-Memory SD Card se chová podobně jako sekundární SSD disk. V současnosti je to ten nejlehčí doplněk svého druhu a nabízí rychlosti čtení/zápisu až 95 MB/s a 60 MB/s. Její ultra tenký profil se dokonale hodí k MacBook Air. Je to doplněk jednoduchý na používání (plug-n-play), který umožní uživatelům snadno zálohovat a sdílet jejich fotografie nebo videa v té nejvyšší kvalitě v kapacitě až 256 GB.

UC350 Type-C OTG Dual Connector Flash Drive: Představuje nejpokročilejší rozhraní na ukládání dat

Flash disk UC350 obsahuje rozhraní USB Type-C, které má menší konektor, než tradiční USB Type-A. Největší výhodou nového USB Type-C je však jeho reverzibilní konektor, který garantuje intuitivní připojování a minimalizuje potřebu kontrolovat zarovnání konektorů USB. Pro maximální pohodlí je konektor typu C vložen do zásuvky typu A, takže jsou oba konektory přístupné v jednom zařízení. UC350 podporuje protokol USB 3.1, který překračuje výkon USB 3.0. Nabízí připojení k různým zařízením a velmi rychlý přenos dat mezi iOS, Android, MaxBook a Windows PC až 100 MB/s při čtení a 30 MB/s pro zápis. UC350 je k dispozici v kapacitě až do 64 GB.

【ADATA】Apple Series produkty na obrázku (zleva doprava): i-Memory SD Card, flash disk i-Memory UE710, UC350 Type-C OTG flash disk se dvěma konektory

O společnosti ADATA

Společnost ADATA Technology, jeden z největších světových výrobců modulů SDRAM a USB flash disků na světě, poskytuje ucelené řešení v oblasti pamětí, které obsahují paměťové karty, pevné paměťová úložiště SSD (solid state drive) a přenosné pevné disky. V portfoliu ADATA jsou také produkty navrženy pro lepší využití mobilních zařízení a společnost je také významným poskytovatelem pokročilých LED osvětlení. Na svém kontě má ADATA významné mezinárodní ocenění, jako jsou německé ceny iF Design, red dot, cena veletrhu CES za nejlepší inovaci (CES Best of Innovations Award), japonské ocenění Good Design, dále cena Best Choice of Computex a tchajwanská cena Excellence Gold Award . Motto společnosti „Láska, život, sny“ plně vyjadřuje podstatu značky ADATA a roli, jakou inovativní paměťové produkty hrají v usilování lidí o univerzální ceněné ideály. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.adata.com.