AT Computers rozšiřuje svou nabídku o značku iStorage

Ostrava, 2. 11. 2015 – Společnost AT Computers obohatila své portfolio o novou značku iStorage. Zákazníkům z České republiky a Slovenska poskytne vysoce výkonná a ultra bezpečná přenosná úložiště dat. (TZ)

Značka iStorage vyrábí a dodává na trh šifrovaná datová úložiště od USB flash disků po externí pevné disky. Zařízení využívají výhradně hardwarové šifrování. Unikátní je především systém administrace a zadávání PIN kódů, které provádí uživatel přímo na zařízení, což vylučuje možné prozrazení PINu např. použitím keylogeru v počítači.

iStorage vám mimo jiné zaručí i maximální ochranu citlivých dat. Všechna data jsou totiž zašifrována okamžitě po odpojení nebo po uplynutí nastavené doby např. u externích HDD, které bývají dlouhodobě připojeny k PC nebo MAC.

O značku iStorage ve společnosti AT Computers pečuje projektová manažerka Alžběta Banašová.

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 15,03 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.