Huawei spojuje síly s fotbalistou Robertem Lewandowskim

Praha, 10. 11. 2015: Robert Lewandowski, kapitán polského reprezentačního týmu a jeden z nejlepších fotbalistů planety hájící barvy Bayernu Mnichov, se stal novým ambasadorem společnosti Huawei pro vybrané evropské země (region střední a východní Evropy, Skandinávie, pobaltské země). Robert bude prezentovat značku Huawei a její produkty z oblasti smartphonů, tabletů a inteligentních nositelných zařízení. Zapojení světového top fotbalisty do prezentace značky je v souladu se sloganem Huawei: „Make it Possible“. (TZ)

Robert Lewandowski je v současnosti jedním z nejlepších útočníků Bayernu Mnichov a rovněž kapitánem polského reprezentačního týmu. V sezóně 2014-2015 byl se 17 góly v 31 utkáních jedním z nejlepších střelců německé Bundesligy. Nedávno, 22. září 2015, vsítil pět gólů v jednom utkání za méně než 9 minut, a stanovil tak rekord předních evropských fotbalových lig.

Make it Possible

Životní cesta Roberta Lewandowského však nebyla jednoduchá a musel neustále překonávat řadu překážek. Ovšem díky tvrdé práci a víře ve vlastní schopnosti se mu podařilo splnit si svůj největší životní sen přesně ve smyslu „Make it Possible“.

Paralely v osudech Huawei a Lewandowského

Za značkou Huawei se skrývá podobný příběh – byla založena v roce 1987 jako malá společnost s několika zaměstnanci. Za necelých 30 let překonala společnost řadu překážek. Se zaměřením na inovace v oblasti spotřebitelských produktů neustále investovala do výzkumu a vývoje, a především díky tvrdé práci se výsledek nakonec dostavil – dnes společnost Huawei působí ve vice než 170 zemích a regionech světa. Z neznámé společnosti se Huawei vypracovala do první stovky nejhodnotnějších značek (dle hodnocení Interbrand).

Zvýšení povědomí o značce

„Robert Lewandowski hledal cestu, jak splnit to, co si sám předsevzal. Dokázal, že díky zanícení a tvrdé práci se úspěch nakonec dostaví. Proměnil sny malého chlapce o dráze profesionálního fotbalového hráče ve skutečnost, přesně v souladu se sloganem naší společnosti – Make it Possible. Robert je bezesporu ta pravá osoba, která by měla reprezentovat duši Huawei,“ řekl Wang Yanming, prezident Huawei Consumer BG pro Central East Europe and Nordic Region.

Inspirovat lidi, aby plnili své sny

„Jsem nadšený, že mohou spolupracovat se značkou Huawei, která má opravdu silný odkaz make it possible,“ uvedl Rober Lewandowski a dodal: „Věřím, že naše vzájemná spolupráce ještě vice rozšíří povědomí o značce Huawei a zároveň inspiruje lidi, aby uskutečnili své sny.“

Pro informace o produktech Huawei navštivte consumer.huawei.com/cz nebo huaweidevice.cz

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Facebook – CZ/SK: www.facebook.com/HuaweideviceCZSK

YouTube: www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCZSK

O Huawei Consumer Business Group

Společnost Huawei je předním světovým dodavatelem řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). V roce 2014 se společnost Huawei umístila na třetím místě v celosvětových dodávkách chytrých telefonů. S 16 výzkumnými a vývojovými centry, mimo jiné v Německu, Švédsku, Spojených státech, Francii, Itálii, Rusku, Indii a Číně se výrobky a služby Huawei používají ve více než 170 zemích a slouží více než třetině světové populace. Spotřebitelská divize Huawei Consumer BG je jednou ze tří hlavních divizí společnosti Huawei. Nabízí řadu výrobků, mezi něž patří mobilní telefony, tablety, mobilní širokopásmová zařízení (MBB) a domácí zařízení. S více než 20 lety bohatých zkušeností v sektoru informačních a komunikačních technologií (ICT), širokou globální sítí, rozsáhlými globálními obchodními operacemi a sítí partnerů, je cílem Huawei Consumer BG přinášet nejnovější technologie spotřebitelům, nabízet celou škálu možností a vytvářet mimořádné zážitky a realizovat sny pro lidi na celém světě.