Flying Blue slaví 10. narozeniny a naděluje inspirativní mobilní aplikaci!

Věrnostní program Air France KLM s názvem Flying Blue slaví s 25 miliony členy své 10. narozeniny. K jubileu vytvořil pro své fanoušky jako poděkování za věrnost unikátní záznam koncertu Open Your Skeyes. Úchvatná podívaná je zároveň pozvánkou na prozkoumání lákavých destinací za využití benefitů program Flying Blue. (TZ)

Od 9. listopadu si může kdokoliv zdarma stáhnout na odkaze v internetovém prohlížeči openyourskeyes.com nebo přímo v chytrém mobilním telefonu se systémem Android i Apple aplikaci s názvem FLYING BLUE 360.  A pak už si jen plně vychutnat videoklip skupiny Talisco k písni „The Keys“ natočený se záběrem 360 ° na marocké legendární pláži Legzira Beach. Koncert pořizovalo najednou     14 kamer umístěných na speciálních konstrukcích, aby mohly natočit pohádkové záběry přímo pod přírodními oblouky unikátní severoafrické pláže, a to od ranních záběrů až po úchvatnou noční oblohu.

Aplikace Flying Blue 360 doprovází nadšence do světa fantazie, dobrodružství        a objevování nových koutů světa (i prostřednictvím moderních technologií).

O skupině Talisco

Talisco je francouzská pop-rocková skupina, která debutovala v roce 2013 songem “Your Wish” (Tvé přání).  Ústředním tématem její hudby je cestování, objevování a dobrodružství.

©C.Duquesnoy – Urban Mythology

O Flying Blue:

  • 10 let fungování;
  • 25 milionů členů;
  • 64.7 miliard Mílí nasbíraných v roce 2014, což je ekvivalent 430 tisíc letenek kolem světa;
  • Jeden z předních věrnostních programů v Evropě;
  • Program 35 aerolinií a vice než 100 partnerů z dalších oblastí;
  • Třikrát za sebou vítěz ceny Freddie Awards v kategorii “Nejlepší Věrnostní Program”.

Registrace do programu Flying Blue je zdarma na www.flyingblue.com. Členové programu mohou využívat celou řadu služeb, díky kterým je cestování pohodlnější. Členství umožňuje rezervaci akčních letenek. Nasbírané Míle mohou být využity        i na služby, jako jsou například půjčovna automobile, ubytování v hotelu, nákupy   v obchodech na letišti, upgrade cestovních tříd, vstup do salonku a mnoho dalších příjemných výhod.

***

O AIR FRANCE KLM

Skupina Air France KLM vznikla v roce 2004 spojením francouzské letecké společnosti Air France s nizozemskou leteckou společností KLM Royal Dutch Airlines. Fúzí vznikla nejsilnější evropská letecká skupina založená na dvou silných značkách a letištích – Schiphol v Amsterdamu a Charlese de Gaulla v Paříži. Obě firmy si přitom zachovávají vlastní identitu a celá skupina se zaměřuje na tři hlavní oblasti podnikání: osobní dopravu, nákladní přepravu a údržbu letadel. Flotila Air France – KLM zahrnuje 552 letadel, kterými přepravuje cestující do 231 destinací ve 103 zemích.

Air France – KLM je členem globální aliance 20 leteckých společností SkyTeam, která nabízí cestujícím přístup k celosvětově propojené síti více než 16 323 letů denně do 1 052 destinací v 177 zemích. Společně se společnostmi KLM, Delta Airlines a Alitalia tvoří největší transatlantický společný podnik, který provozuje přes 250 letů denně. Věrnostní program pro pasažéry Air France KLM, Flying Blue, má 25 milionů členů. Air France létá z Prahy do Paříže na letiště Charlese de Gaulla 6 x denně (celkový počet letů dohromady s partnery).  KLM létá z Prahy do Amsterdamu až 4 x denně na letiště Schiphol, společně s partnerskou aerolinií až 6x denně.

Nejnovější zprávy ze společnosti Air France můžete sledovat v reálném čase díky aplikaci pro iPhone nabízené zdarma na iTunes a na internetových stránkách http://mobile-corporate.airfrance.com/en určených pro chytré telefony.

Více informací o KLM najdete na www.klm.com/home/cz/en.