AT Computers spustila technickou podporu produktů Kaspersky Lab

Ostrava, 23. 11. 2015 – Společnost AT Computers poskytuje od 1. 11. 2015 neplacenou technickou podporu všem registrovaným resellerům značky Kaspersky Lab ve formě odborného poradenství při registraci, instalaci produktů a správě licencí. (TZ)

Technická podpora je poskytována v češtině a zákazníci se mohou obracet s požadavky na celé portfolio Kaspersky Lab licencí pro segment B2C a B2B prostřednictvím telefonu nebo
e-mailu.

Ze strany resellerů se nejvíce očekávají dotazy ohledně nastavení centrální správy Kaspersky  Security Center, ochrany fyzických a poštovních serverů, včetně virtuálních. Call centrum AT Computers bude spokojenost u zakoupených licencí B2B řady zjišťovat i zpětně. Každý požadavek s popsáním technického problému se ve formě formuláře předá k vyřešení technické podpoře.

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 15,03 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.