Společnost Internet Billboard vyhrála tendr na Czech News Center

Společnost Internet BillBoard zvítězila v tendru o spolupráci s Czech News Center, největším mediálním domem s nejvyšším počtem čtenářů na českém trhu. Internet Billboard bude pro Czech News Center prostřednictvím své technologické linky produktů iBILLBOARD zajišťovat komplexní správu internetového reklamního prostoru a realizovaných kampaní. (TZ)

„Vítězství v tendru o správu reklamního prostoru takto významného mediálního domu si velmi ceníme. Společnosti Czech News Center, která vydává desítky tištěných a online deníků a časopisů, nabízíme nejmodernější technologie a služby, které jim budou oporou v dynamicky se rozvíjejícím prostředí internetové reklamy.  Věříme, že vstupujeme na cestu dlouhodobé spolupráce, která přinese očekávané výsledky oběma stranám”  říká obchodní ředitel společnosti Internet BillBoard Tomáš Horák.

„Na spolupráci se společností Internet Billboard se těšíme. Vážíme si především možnosti zajistit jednotné řešení pro všechny naše dceřiné servery. Očekáváme, že díky vysoké profesionalitě, rozsahu služeb a schopnosti přizpůsobit řešení na míru, dosáhneme spolu s produkty iBILLBOARD žádoucích výsledků a dalšího růstu,” vysvětluje zástupce obchodního ředitele Czech News Center Jakub Hulík.

O Internet BillBoard, a.s.

Historii Internet BillBoard a.s. můžete sledovat od roku 1996, kdy stála u zrodu významných aktivit týkajících se internetové inzerce, nejprve v podobě projektu BillBoard.cz, později v BB Media Projektu. Následovaly projekt BB Kontext a BB Text a rozšíření aktivit do dalších evropských zemí. Od roku 2012 je Internet BillBoard nejrychleji rostoucí společností věnující se RTB (Real Time Bidding) respektive programatického nákupu s pobočkami v Turecku a Polsku.

Vlajkovou lodí společnosti je produkt iBILLBOARD Ad Platform, který nabízí plnou integraci produktů iBILLBOARD Ad Server a iBILLBOARD RTB, který funguje primárně jako SSP platforma.

Celkově Internet BillBoard, a.s. spravuje reklamní prostor převyšující 25 miliard impresí měsíčně a technologické řešení je používáno napříč celou Evropou (Německo, Polsko, Turecko, Slovensko, Rusko, Maďarsko, Rumunsko, Lotyšsko, Estonsko či Litva). Společnost je významným dodavatelem služeb a nástrojů pro správu internetového reklamního prostoru a reklamních kampaní. Produkty jsou určeny pro majitele malých i velkých webových stránek, agentury i mediální domy.

O Czech News Center, a. s.

Czech News Center je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím tištěných a online médií oslovuje téměř šest miliónů čtenářů. Czech News Center nabízí široké portfolio tištěných deníků, časopisů, ale i online magazínů, webových projektů, aplikací či služby virtuálního operátora a tiskáren. V České republice zaujímá 1. místo a mezi smíšenými vydavateli celkově 2. místo.  Je vydavatelem tří celostátních deníků, které vycházejí 7krát týdně a patří jim 43 % deníkového trhu.

Vydavatelství disponuje pěti integrovanými newsroomy – Blesk + Aha!, Sport, ženské tituly, auto-moto a online, které pracují s informací podle typu média a redakčního záměru.  Czech News Center vydává například deník Blesk, nejprodávanější a také nejčtenější deník na trhu, dále deník Aha!, Sport, z časopisů například týdeník Reflex.