Pepa.cz jde zákazníkům naproti, jeho dárkovou kartu lze koupit v prodejně Albert

Druhý největší slevový portál Pepa.cz pokračuje v cílení na zákazníky také mimo online prostředí. V rámci vánoční kampaně umožňuje koupit svoje dárkové karty ve všech z 329 prodejen supermarketů a hypermarketů Albert. Karty s platností 12 měsíců v hodnotě 1000 korun, které je možné přikoupit k běžnému nákupu, distribuuje Dárkomat. (TZ)

„Dárkové karty v supermarketech a hypermarketech jsou skvělou cestou, jak jít v předvánočním čase naproti svým zákazníkům, a to zejména těm z regionů,“ uvádí šéfka marketingu Pepa.cz Jana Bačová. „Zájem o dárkové vouchery Pepa.cz navíc meziročně roste, jen letos takřka o 40%. Slevové vouchery patří mezi typické dárky na poslední chvíli a dárková karta je jedním z dalších způsobů, jak v tomto vyjít zákazníkům vstříc.“

Tisícikorunový kredit na dárkové kartě není nutné vyčerpat jednorázově, obdarovaný ho můžete ho použít na více nákupů. Stejně tak je možné zakoupit dražší voucher a zbytek doplatit. Karty budou v Albertu distribuované i po skončení Vánoc.

O Pepa.cz

Druhý největší slevový portál Pepa.cz vznikl na přelomu roku 2010 a 2011 a ihned po spuštění se držel mezi pěticí největších tuzemských slevovými portály. V současné době na českém trhu vykazuje ročním obrat kolem 300 milionů Kč. Specializuje se především na nabídku tuzemského i zahraničního cestování. Portál působí také na Slovensku jako Jožko.sk.