Vyjádření Pepa.cz k situaci ohledně nefunkční domény

Rádi bychom na pravou míru informace, které se v současné době objevily o dvojce české slevového trhu – portálu Pepa.cz. Vlivem přesměrování domény jejím vlastníkem (bohužel nikdy nebyla v majetku společnosti Portál Pepa.cz, s.r.o., měli jsme jí dlouhé roky v pronájmu) ztratil Pepa.cz kontrolu nad obsahem, který je na doméně zveřejňovaný.
2017-08-07 12_45_23-Jedeme s Pepou _ Hromadné slevy na cestování, krásu, zboží, i zážitky.png

Informace, které jsou na doméně nyní uvedené, bohužel mají uvést zákazníka v omyl a Pepa.cz proti nim již podniká odpovídající právní kroky. Do doby, než se situace vyřeší, bude projekt pro zákazníky i partnery přesměrován na doménu www.pobytov.cz.
Stran otázek k finanční kondici: Závazky plníme a plnit budeme. V současnosti máme v aktivech 44 milionů korun, přičemž 90 % tvoří finanční hotovost, hodnota závazků činí 40 milionů korun. Pro reference je možné kontaktovat naše partnery, kterým platíme vždy a včas. Partnerům byl rozeslán email s informací, že v případě jakéhokoli zmatku hradíme náklady za naše zákazníky v předstihu, zároveň jsme přešli na vyplácení provizí v týdenním cyklu.
Víc v prohlášení Petra Sýkory, jednatele portálu, můžete najít na tomto odkazu: http://bit.ly/pepacz_prohlaseni