Peter Árva novým manažerem logistiky v projektu Bibloo

Praha – Peter Árva nastoupil na pozici manažera logistiky do společnosti Bibloo, která se věnuje on-line prodeji módy. Starat se bude o kompletní logistiku společnosti včetně řízení zásob, skladování a sledování toku zboží. (TZ)

„Práce v mladém a velice ambiciózním projektu jako je Bibloo pro mě byla novou výzvou. Hned po nástupu jsem se zapojil do přípravy nové služby Bibloo express, kterou jsme spustili 2. prosince,“ uvedl Peter Árva.

Peter Árva působí v oblasti logistiky od roku 2006, kdy nastoupil na pozici operátora logistiky. Od roku 2012 pracoval v logistické společnosti Gebrüder Weiss a od roku 2014 působil ve společnosti MALL.cz, kde se staral o skladové hospodářství, zodpovídal za 8 směn s více než 300 zaměstnanci a také se spolupodílel na plánování i organizaci projektu stěhování do nových skladových prostor.

Projekt hledá další zaměstnance

Bibloo má v současnosti více než 30 stálých zaměstnanců. V Praze nyní hledá talentované marketéry, webové analytiky a nové kolegy pro zákaznickou podporu pro rumunský a maďarský trh, kteří mu pomohou naplňovat globální ambice.

Bibloo

On-line prodejce módy spustil provoz v červnu letošního roku a zákazníkům nabízí dodání zboží do
24 hodin od objednání a kvalitní zákaznický servis. Nyní prodává módní zboží od téměř 70 značek a v příštím roce plánuje rozšířit produktové portfolio na více než 100. Pro český trh je exkluzivním internetovým prodejcem módy Replay, Antony Morato, Just Cavalli, Trussardi Jeans, Tom Tailor a dalších. Zahraniční expanzi zahájil 5. října, kdy spustil plně lokalizovaný e-shop na Slovensku a
1. listopadu vstoupil na maďarský trh. Zakladatelem projektu je Petr Liesner, který působí v oblasti módy více než 15 let a v minulosti stál u založení sekce módy na Mall.cz.