Veritas rozšiřuje svůj tým

Od 1. prosince 2015 nastoupil do společnosti Veritas na lokální pozici Enterprise Presales Manager Richard Vršník. Jeho úkolem bude technická podpora, konzultace, školení a poradenství pro stávající a potenciální zákazníky, kteří používají produkty pro zálohování, obnovu, archivaci a ukládání dat firmy Veritas. (TZ)

Richard bude zodpovědný také za pomoc a konzultace s partnery – prodejci produktů a řešení Veritas v České a Slovenské republice a v pobaltských republikách.  Richard pracuje v oblasti informačních technologií již od roku 1994, působil na pozicích IT specialisty, IT architekta, storage konzultanta ve společnostech Daquas, TechData a DHL. V letech 2005 – 2015 pracoval ve společnosti IBM jako specialista pro storagové systémy. Díky zkušenostem a znalostem z oblasti zálohování, migrace dat, cloudových řešení a virtualizace byl vybrán do týmu Veritas, kde je vítanou posilou. Richard má devítiletého syna a je vášnivým radioamatérem.

O společnosti Veritas

Veritas umožňuje organizacím využít sílu svých informací díky řešením, která jsou projektována pro obsluhu největších a nejsložitějších heterogenních prostředí na světě. Veritas dnes spolupracuje s 86 % společností ve Fortune 500 na zlepšení dostupnosti dat a pomáhá jim odhalit a řídit jejich konkurenční výhodu.

Více informací na: www.veritas.com