Cestování s O2 po Velkočesku pokračuje i v zimě

O2 svou roamingovou nabídkou boří hranice i v zimě. #Velkocesko se proto opět stává hlavním motivem právě spuštěné zimní online kampaně. V rámci té O2 zahájilo spolupráci s nejlepšími českými Instagrammery a YouTubery, kteří také sdílí své fotky ze zahraničí s hashtagem#Velkocesko na svých kanálech. „V kampani chceme lidem ukázat, že s našimi roamingovými datovými balíčky se nemusí bát být online i v zahraničí a sdílet odtud své zážitky,“ popisuje Jiří Caudr, ředitel pro marketingovou komunikaci v O2. (TZ)

Soutěž pro všechny Velkočechy

V rámci zimní kampaně O2 spustilo také soutěž o 10 telefonů Lenovo VIBE Shot. Pro účast v soutěži stačí sdílet fotku se zimními zážitky s hashtagem #Velkocesko na Instagramu. Tým vybraných nejlepších českých Instagrammerů pak každý týden vybere nejzajímavější příspěvek, který O2 odmění jedním z deseti telefonů Lenovo VIBE Shot.

Velkočesko

O2 navazuje na úspěšnou spolupráci s tvůrci online obsahu

Tváří aktivační online kampaně je Jonáš Čumrik /Johny Machette/, který s O2 již v prosinci úspěšné produkoval videoklip Vánoční – ten viděly na YouTube za prvních 14 dní 2 miliony lidí.“Spojení YouTuberů Johny Machette a Teri Blitzen spolu s nejlepšími českými Instagrammery nám pomohlo skvěle odstartovat kampaň. Hned po návratuz natáčení a focení v Alpáchmáme na Instagramu 500 soutěžních příspěvků, které nasbíraly přes 200 000 likes,“ doplňuje ke spolupráci s mladými tvůrci David Daneš, který v O2 zodpovídá za sociální sítě.

LTE roaming ve všech oblíbených zimních destinacích

Zákazníci O2 mohou ve všech oblíbených zimních destinacích – v Rakousku, Itálii, i Francii – využívat LTE roaming. Ten je kromě těchto států dostupný také na Slovensku, v Rakousku, Chorvatsku, Slovinsku, Holandsku, Polsku, Německu, Maďarsku, Finsku, Rumunsku, v Rusku a v USA.

Pro využívání LTE roamingu zákazníci potřebují správný telefon s podporou 4G LTE a také LTE SIM kartu, kterou O2 zdarma mění na všech svých prodejnách. Pro využití dat v zahraničí O2 doporučuje aktivaci datového balíčku. Například s balíčkem Evropa M vyjde 1 MB dat na 1,30 Kč – to je pětkrát méně, než stanovuje regulace EU. Stačí zaslat SMS ve tvaru Evropa M na 999111.

Nově si datový balíček mohou objednat také majitelé předplacených karet – s evropským balíčkem Evropa DATA EU je 50 MB dat v Evropě vyjde na 99 korun.

Evropské datové balíčky

Evropa S 100 MB 199 Kč
Evropa M 300 MB 399 Kč
Evropa L 1000 MB 999 Kč
Evropa DATA EU (předplacené karty) 50 MB 99 Kč

 

O společnosti O2 Czech Republic

O2 je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současnosti poskytuje služby prostřednictvím téměř osmi milionů mobilních a pevných linek, což z něj činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě. Zákazníkům mobilních služeb nabízí O2 nejmodernější technologie HSPA+ a LTE. Značka O2 pro zákazníky neznamená jen telekomunikace. O2 je schopna vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků též v oblasti ICT a nabídnout jim služby housingu, hostingu i cloudových služeb v datových centrech o celkové rozloze 7 300 metrů čtverečních. Tato datová centra jako první v ČR a střední Evropě získala certifikaci úrovně TIER III. Se svou službou O2 TV je O2 zároveň největším provozovatelem internetového televizního vysílání v Česku.

Reklamy