Balíčky FRAG přináší zábavu

T-Mobile dnešním dnem spouští další zajímavou výhodu, tentokrát pro zákazníky s tarifní řadou S námi. Jde o balíčky FRAG 100 a FRAG 200 s kreditem 100, nebo 200 Kč, zcela zdarma. Tento kredit zájemcům umožní stahovat jakýkoli obsah z portálu www.frag.cz, přičemž 1 kredit = 1 Kč. V nabídce jsou nyní stovky mobilních her, téměř 2 500 audio knih a další neherní obsah. Balíček je platný vždy 30 dní od první aktivace, automaticky se obnovuje. (TZ)

Nabídka FRAG 200 se týká uživatelů s tarify S námi síť nesíť, S námi bez hranic, S námi bez hranic+, a S námi sdílený. Nabídka FRAG 100 se týká zákazníků s tarifem S námi pro mladé.

Uživatel stav a platnost svých kreditů vidí vždy přehledně na www.frag.cz. Vybere-li zájemce například audio knihu v hodnotě 299 Kč, získá na ni okamžitě slevu 200 Kč, zaplatí tedy jen 99 Kč. Aktivovat výhodu si lze v samoobsluze Můj T-Mobile v sekci Výhody a dárky, nebo přímo na portálu FRAG. Stejným způsobem ji lze i zrušit.

Nevyčerpaný kredit se nepřevádí, po 30 dnech automaticky propadá, v den aktivace se ale automaticky opět navýší na 100 nebo 200 kreditů podle tarifu. Zákazníci si ovšem mohou cokoli nad kredit zdarma dokoupit, doplatek pak bude zaúčtován do jejich měsíčního vyúčtování. V nabídce portálu nechybí audio hitovky Analfabetka, Stalker nebo Saturnin, ale i novinky Policie, Dívka v pavoučí síti nebo Dítě číslo 44. Z her jsou ve výběru například Modern Combat 2: Black Pegasus, Block Breaker 3 Unlitmited nebo Need for speed a mnohé další.

Operátor věří, že tato volnočasová nabídka zákazníky potěší. Podle výzkumné zprávy Masarykovy univerzity, Fakulty sociálních studií, z roku 2015 je nejvíc příznivců počítačových a mobilních her ve věku 18 – 29 (38 %), z nichž 19, 5 % hraje denně. Nemálo fanoušků herního obsahu je ale i ve věku 30 – 39 let, a to 27,5 %. Genderově vedou muži, kteří nemají partnerku.

Nabídka je platná do 31. 3. 2016, následně proběhne zhodnocení využití služby a podle zájmu může dojít k úpravám.

Více informací na: www.nasimproradost.cz/frag.

O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic působí na českém trhu od roku 1996 a od roku 2002 je součástí mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom. S téměř šesti miliony mobilních zákazníků je jedničkou na českém mobilním trhu. T-Mobile je ale především integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení nejen pro firmy. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti a špičkové inovace v oblasti technologií.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na zodpovědný přístup k podnikání a společnosti. Zapojil se do celosvětové iniciativy UN Global Compact a sjednotil své poslání i každodenní činnosti s deseti obecně přijímanými principy společenské odpovědnosti v oblasti lidských práv, pracovních podmínek, ochrany životního prostředí a boje proti korupci.

 

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů) a www.prosvetkolemnas.cz (CSR aktivity společnosti).

 

Reklamy