Nutrifree – kvalitní italské pečivo a mouky bez lepku poprvé v ČR

Nutrifree, exkluzivní značka italského bezlepkového pečiva a mouk, přichází do České republiky. Výhradním distributorem výrobků Nutrifree je společnost Tenesito s.r.o. Nutrifree přináší na trh s bezlepkovými potravinami mnoho novinek a širokou nabídku pečiva, pekařských výrobků, mouk, těstovin, cereálií, sušenek a další speciality. Produkty Nutrifree jsou bez lepku, bez laktózy, bez pšeničného škrobu, vajec, sóji a 90% sortimentu také bez palmového oleje. Všechny výrobky obsahují extra panenský olivový olej. (TZ)

2016-02-11 09_05_29-Domů - Nutrifree.cz

Značka Nutrifree při zpracování produktů vyznává čtyři hlavní hodnoty. Důraz je kladen na kvalitu surovin (jsou zcela bez GMO, hydrogenovaných tuků, umělých barviv, konzervantů a chemických aromat), bezpečnou výrobu (všechny produkty jsou vyrobeny v závodě Nutrifree certifikovaném ministerstvem zdravotnictví), inovaci a originalitu produktů (netradiční chuť, pestrá nabídka) a naslouchání požadavkům spotřebitelů.

O distribuci bezlepkových výrobků Nutrifree se v České republice a na Slovensku starají Sandra Slotíková a Tomáš Cochlar ze společnosti Tenesito s.r.o. Komunikaci bude zajišťovat agentura Rubikon PR. Výrobky Nutrifree lze zakoupit v řetězci prodejen Makro, v e-shopech Koloniál.cz, Rohlík.cz, Košík.cz, Lékárna.cz, Pilulka.cz a mnoha prodejnách zdravé výživy a lekárnách.Nutrifree

O Nutrifree

Nutrifree je odborník na potravinové intolerance, jejich produkty neobsahují lepek, laktózu ani pšeničný škrob, vejce anebo sóju. Značka představuje koncept “bez lepku chutně” a už více než 10 let nabízí stravovací model pro celiaky, ve kterém je nepřítomnost lepku samozřejmostí. Nabízený sortiment neustále rozvíjí s důrazem na rovnováhu zdraví a chuti.

Mezi škálu produktů Nutrifree patří čerstvý chléb, mouky, těstoviny, cereálie, zákusky, snacky a další pochutiny a také bio produkty. Výrobky Nutrifree jsou zcela bez konzervantů a jsou vyrobeny bez geneticky modifikovaných surovin. Výhradním distributorem Nutrifree je pro Českou republiku a Slovensko firma Tenesito s.r.o.