Nutrifree představuje nové výrobky – mouku Quinoa, veganské sušenky a slané krekry

Nutrifree, značka kvalitního italského bezlepkového pečiva a mouk, rozšířila svou nabídku o veganské sušenky, krekry s nízkým obsahem cukru a mouku Quinoa ze série superproduktů, jež jsou bohaté na vitamíny, vlákninu, minerální a stopové prvky. Výrobky Nutrifree jsou doplněním stravy pro všechny, kteří chtějí žít zdravě. Neobsahují lepek, laktózu či pšeničný škrob. Jsou zcela bez vajec a sóji a 90% sortimentu také bez palmového oleje. Všechny produkty obsahují extra panenský olivový olej. (TZ)

2016-02-11 09_05_29-Domů - Nutrifree.cz

Mouka Quinoa má vysoký podíl bílkovin, hořčíku, vitamínu B2 a je bohatá na Omega-3 mastné kyseliny. Díky těmto vlastnostem prospívá lidem trpícím migrénami a jako potravina s velmi vysokým obsahem vlákniny napomáhá při snižování krevního tlaku, kardiovaskulárních onemocněních anebo cukrovce. Mouka Quinoa se dá použít při pečení slaného pečiva či sladkých koláčů anebo také k zahušťování polévek a omáček. Je vhodná nejen pro sportovce, seniory, těhotné a kojící ženy, ale také právě pro celiaky, vegetariány a vegany.

Veganské sušenky představují lehkou zdravou svačinku pro všechny nadšence aktivního životního stylu. Slané krekry jsou univerzální, dají se použít jako příloha k salátům či předkrmům anebo jako samostatný snack. Obsahují vysoké množství bílkovin a mají nízký obsah cukru.

Značka Nutrifree přináší na trh s bezlepkovými potravinami rozmanitou nabídku mouk a těstovin k přípravě pokrmů i již hotových produktů (pečivo, pekařské výrobky, cereálie, sušenky, svačinky) a svůj sortiment neustále rozšiřuje, aby vyhověla i těm nejnáročnějším zákazníkům. Výhradním distributorem Nutrifree je České republice a na Slovensku společnost Tenesito s.r.o. Výrobky značky lze zakoupit v řetězci prodejen Makro, v e-shopech Koloniál.cz, Rohlík.cz, Košík.cz, Lékárna.cz, Pilulka.cz a mnoha prodejnách zdravé výživy a lekárnách.

O Nutrifree

Nutrifree je odborník na potravinové intolerance, jejich produkty neobsahují lepek, laktózu ani pšeničný škrob, vejce anebo sóju. Značka představuje koncept “bez lepku chutně” a už více než 10 let nabízí stravovací model pro celiaky, ve kterém je nepřítomnost lepku samozřejmostí. Nabízený sortiment neustále rozvíjí s důrazem na rovnováhu zdraví a chuti.

Mezi škálu produktů Nutrifree patří čerstvý chléb, mouky, těstoviny, cereálie, zákusky, snacky a další pochutiny a také bio produkty. Výrobky Nutrifree jsou zcela bez konzervantů a jsou vyrobeny bez geneticky modifikovaných surovin. Výhradním distributorem Nutrifree je pro Českou republiku a Slovensko firma Tenesito s.r.o.