Společnost Cube production žije automobilovým světem a stojí za úspěšnými projekty

Největší produkční a eventová agentura, společnost Cube production, uspěla v minulém roce v několika svých nových projektech s automobilovou tematikou. Svým klientům poskytuje kompletní servis, od marketingové, reklamní a PR činnosti až po produkční zázemí. Je unikátní agenturou svého druhu, která se zaměřuje na auta, motorky a motorsport. (TZ)

Agentura v minulém roce z důvodu většího množství aktivit výrazným způsobem rozšířila své personální zázemí. V roce 2015 stála za úspěšným třetím ročníkem auto moto show Legendy, v jejímž rámci připravila také několik roadshow po celé České republice. K tomu přidala dalších 12 automobilových eventů pro společnosti z ČR. Patří mezi ně například úspěšná prezentace nového modelu v areálu Bělá pod Bezdězem pro společnost Porsche Inter Auto, akce V zajetí motorsportu pro společnost Asus, kde si vybraní novináři vyzkoušeli atmosféru závodních speciálů, nebo velká firemní akce spojená s automobilovou zábavou pro firmu Aimtec a mnoho dalších.

V loňském roce přišel pro agenturu zlomový bod z pohledu médií. Cube production vytvořila vlastní motoristický pořad, televizní show Legendy Jakuba Rejlka, který se těšil velké úspěšnosti a vysoké sledovanosti. Přední motoristický novinář v desetidílné sérii představil největší automobilové ikony historie. Pořad se vysílal na televizních stanicích Nova Sport 1, Nova Sport 2 a Fanda, ale také na webech Voyo.cz, Ifaster.cz a Garaz.tv a na sociálních sítích Facebook a YouTube. V letošním roce se očekává pokračování s druhou sérií. Agentura také spojila síly s časopisem Faster magazine a webovým magazínem Ifaster.cz, který bude zastupovat jak obchodně, tak i mediálně, a zároveň bude využívat možnosti vlastní propagace. Faster magazine patří mezi nejúspěšnější motoristické časopisy na českém trhu, je připravován na evropské úrovni a plný zajímavých materiálů. Tým magazínu Faster tvoří zkušení motorističtí novináři dlouho působící v motoristické branži a v průběhu jednoho roku se ke čtenářům a automobilovým nadšencům dostane zhruba 120 000 výtisků.

Agentura také začala v loňském roce pořádat kulturně-společenský projekt v podobě filmového automobilového festivalu. V prosinci se ve spolupráci s BMW konal první ročník v Premiere Cinemas Hostivař, kde návštěvníci mohli zhlédnout exkluzivní českou premiéru dokumentárního filmu Adrenalin a dokumenty z amerického webu Petrolicious. Na premiéru agentura přizvala filmové tvůrce z německé společnosti Stereo screen. Další ročník se připravuje na konec letošního března, kdy čeští diváci budou moci spatřit premiéru dokumentu Apex věnovaného supersportovním automobilům.

Motoristická slavnost Legendy je také o hvězdách, jezdcích a úspěšných závodnících, a proto Cube production sestavila svůj vlastní dream team s názvem Legendy Racing Star, kterému poskytuje manažerskou podporu a do kterého patří české hvězdy motorsportu jako například Břetislav Enge (mistr Evropy v závodech na okruzích), Petr Žáček (rallye závodník s Audi S1), Jan Černý (přední rallye jezdec), Petr Fulín (dvojnásobný mistr Evropy s cestovními vozy) nebo Petr Pilát (jeden z nejlepších českých freestylistů).

Cube production

Zakladatelem produkční společnosti Cube production je Lubor Kos, jenž se mimo jiné v minulosti aktivně podílel na přípravě kampaní pro značky Signal, Domestos, Pond’s, Algida, Sunar. Pracoval pro společnosti Komerční banka, Seznam.cz, Lidl, Datart, Asko aj. Vybudoval největší sportovní festival v ČR JoyRide, který popularizoval extrémní sporty. Během 8 let rozšířil wakeboardingovou scénu v ČR a spolupracoval na nespočtu společenských a kulturních akcí, mezi které patří i úspěšný projekt Legendy. Má mnohaleté zkušenosti s produkcí velkých akcí. Více info na http://www.cwww.cz/ nebo www.luborkos.cz.