WEBCOM posiluje pozici klíčového dodavatele Microsoft Dynamics CRM na českém a slovenském trhu

V Praze dne 31. března 2016 – Od začátku tohoto roku nastoupilo do společnosti WEBCOM 10 nových spolupracovníků, kteří posílili stávající tým, jehož specializací jsou řešení pro řízení zákaznických vztahů na platformě Microsoft Dynamics CRM. V minulých letech působili ve společnosti Logic Point na klíčových seniorních obchodnických a konzultantských pozicích. (TZ)

Tímto krokem se stávající tým realizující řešení CRM ve společnosti WEBCOM rozrostl na 30 osob. Záměrem společnosti WEBCOM je významným způsobem rozšířit standardizovaný produkt Microsoft Dynamics CRM o nové vlastní moduly a vytvořit multifunkční řešení CRM, plnohodnotně pokrývající potřeby firem.

Díky této strategii očekává společnost WEBCOM stabilizaci své pozice ve světě IT a navýšení tržeb v oblasti CRM během tří let o více než 60 milionů korun. „Chceme patřit mezi nejvýznamnější a největší dodavatele Dynamics CRM na českém a slovenském trhu,“ doplňuje Pavel Vaněk, obchodní ředitel společnosti WEBCOM.

O produktu Microsoft Dynamics CRM:

CRM je řešení, které pomáhá budovat firmám vztahy se stávajícími zákazníky a získávat nové klienty. CRM zvyšuje produktivitu prodeje a efektivitu marketingu na základě poznatků ze sociálních sítí, webových stránek, nástrojů pro business intelligence a správy kampaní. Umožňuje firmám zvyšovat efektivitu servisu a kvalitu péče zákazníkům.

O společnosti:

WEBCOM a. s. poskytuje softwarová řešení v oblasti CRM a ERP na platformě Microsoft Dynamics. Specializuje se zejména na řešení pro oblasti automotive, developmentu, retailu, strojírenství, utilit
a zdravotnictví. Mezi více než 200 firemními zákazníky najdeme taková jména jako invelt, Mountfield, CPI Property Group, Ptáček Velkoobchod nebo Spolchemie. V České republice je jedním
z nejvýznamnějších partnerů společnosti Microsoft v oblasti podnikových informačních systémů. Tuto pozici stvrzuje i členství v elitní světové skupině s oceněním Inner Circle a President´s Club.

WEBCOM a. s. má vlastní partnerskou síť Webcom Dynamics Network pro prodej a implementaci podnikových informačních systémů Microsoft Dynamics v České republice a na Slovensku. Disponuje nově také vlastním školicím střediskem Webcom Education Point, ve kterém nabízí kurzy a vzdělávací programy zaměřené na technologie Microsoft. Kapacita centra umožňuje ročně proškolit až 9500 osob.