Nový televizor Philips série 7101 získal prestižní designové ocenění iF a Red Dot

Praha, 1. dubna 2016 – TP Vision, společnost vyrábějící televize Philips, oznámila zisk dvou prestižních ocenění z oblasti produktového designu. Její model Philips TV 7101 vyznačující se prvotřídním evropským designem a zpracováním získal ocenění iF a Red Dot pro rok 2016. Porota brala při udílení cen v úvahu kritéria jako inovaci, kvalitu zpracování, funkčnost a ekologickou šetrnost výrobku. (TZ)

Philips 7101 kombinuje inovativním design s obrazem v HDR+

Televizor Philips 7101 zaujme na první pohled tenkým tělem s minimalistickým rámečkem z broušeného kovu, které stojí na čtyřech elegantně zpracovaných štíhlých chromových nožkách. V kombinaci s třístranný Ambilightem tak televizor působí, jako by se vznášel v prostoru. Tento model má reproduktor umístěný v zadní části televizoru, a díky technologii multi-ring umožňující větší rozsah pohybu reproduktoru zajišťuje působivý zvuk. Ke kvalitě použitých materiálů a jedinečnému zpracování se připojuje také vynikající obraz v rozlišení 4K s možností přehrávat obsah v HDR a případně jej na úroveň HDR softwarově vylepšit.

Tento model se vyrábí v úhlopříčkách 43, 49, a 55 palců a v České republice bude k dostání od konce dubna.

Fotografie vítězného modelu a loga iF a Red Dot ke stažení zde

O společnosti TP Vision

Společnost TP Vision je silným hráčem zaměřeným na oblast vizuální digitální zábavy. TP Vision se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing televizorů Philips v Evropě, Rusku, na Středním Východě, v Brazílii, Argentině, Uruguayi, Paraguayi a vybraných státech Asie a Tichomoří. V TP Vision se spojuje dokonalý design a zkušenosti v oblasti inovací Philips TV s precizní výrobou, flexibilitou a rychlostí TPV. Díky tomuto spojení společnost přináší na trh vysoce kvalitní televizní přístroje: chytré a snadno ovladatelné, s důrazem na sofistikovanost, např. nové materiály a tenký design. Společnost při vývoji svých přístrojů myslí na to, aby uživatelům přinášely jen výjimečné televizní zážitky. S televizory Philips se TP Vision stala světovou jedničkou v oblasti prodeje hotelových televizí. TP Vision sídlící v holandském Amsterdamu je exkluzivním držitelem licence značky Philips TV ve všech zmíněných státech. Společnost je ze 100 % vlastněná TPV, světovým lídrem ve výrobě monitorů a LCD se sídlem v Číně. Společnost TPV Group dlouhodobě posiluje svou pozici na světovém trhu díky využití dlouholetých zkušeností s vývojem, produkcí a logistickou efektivitou. TP Vision zaměstnává okolo 2 000 lidí na několika místech po celém světě.

###

Obsah tiskové zprávy odpovídá skutečnosti v době publikování, která se může s časem měnit. Všechny zmíněné ochranné známky jsou majetkem svých vlastníků. Google, Android a ostatní ochranné známky jsou majetkem Google Inc.

Pro další materiály, fotografie a videa prosím navštivte http://www.tpvision.com/press-room/

Sledujte nás také na sociálních sítích:
Facebook: https://www.facebook.com/PhilipsTVCzech
Twitter: https://twitter.com/tpvision
YouTube: https://www.youtube.com/TPVisionCorporate
Instagram: https://instagram.com/philipstvs