ATC RoadShow je tu již pojedenácté!

Ostrava, 18. 4. 2016 – AT Computers se znovu chystá do regionů za svými zákazníky
a obchodními partnery na svou tradiční roadshow. Letos už pojedenácté představí v šesti městech naší republiky pestrý jednodenní program napěchovaný novými informacemi z oblasti IT. (TZ)

Program, který startuje po deváté hodině ráno a končí tombolou po třetí odpoledne, se bude skládat z krátkých prezentací obchodních partnerů z řad předních výrobců a dodavatelů. Témat je celá řada, například elektronická evidence tržeb, kdy AT Computers představí své vyladěné řešení pod názvem X-POS. Kromě celé řady odborných témat se účastníci opět dočkají i spousty zábavních soutěží a s nimi spojených lákavých výher i závěrečné bohaté tomboly. Účast na ATC RoadShow  je samozřejmě i tento rok zdarma, ale je třeba se dopředu zaregistrovat přímo na stránkách AT Computers (zde).

„Za našimi zákazníky vyrážíme do jejich regionů letos již pojedenácté a opět jim přivezeme horké novinky ze světa byznysu a IT, ale i zajímavé soutěže a plno atraktivních cen. Zastávek bude stejně jako loni šest a turné tentokrát začne v úterý 26. 4. v Brně-Rozdrojovicích,“ řekl Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Zastávky ATC RoadShow 2016:

  1. 4. 2016 Brno-Rozdrojovice, Hotel Atlantis, Brána 177

www.hotel-atlantis.cz/

  1. 4. 2016 Ostrava, Park Inn, Hornopolní 3313/42

www.parkinn.cz/hotel-ostrava

  1. 5. 2016 Plzeň, Parkhotel Congress Center, U Borského parku 31

www.parkhotel-czech.eu

  1. 5. 2016 Senohraby (15 minut od Prahy), Hotel S.E.N., Malostranská 344 www.hotelsen.cz
  1. 5. 2016 Liberec, Clarion Grandhotel Zlatý Lev, Gutenbergova 126/3, www.clariongrandhotelzlatylev.com/cs/
  1. 5. 2016 Pardubice, Hotel Zlatá Štika, Štrossova 127,

www.zlatastika.cz/cs/

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 18,3 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.