K telefonům Samsung Galaxy S6, S6 edge a S6 edge+ získají zákazníci brýle Gear VR jako bonus

Společnost Samsung připravila pro zákazníky jarní akci. Od 15. dubna do
8. května obdrží všichni k nákupu chytrých telefonů Galaxy S6, S6 edge a S6 edge+ brýle na virtuální realitu Gear VR jako dárek. Nabídka platí pro všechny paměťové varianty telefonů. (TZ)

Praha, 19. dubna 2016 – Virtuální realita je posledním trendem na poli nositelné elektroniky. Společnost Samsung ji jako jedna z prvních na světě propojila s mobilními zařízeními a nyní nabízí zákazníkům možnost získat brýle Gear VR jako bonus.

„Ze zkušenosti víme, že virtuální realita je pro naše zákazníky velmi lákavá a mají o ni zájem. Proto jsme se rozhodli, že fanouškům nejnovějších technologií umožníme přenést se do světa virtuální reality pomocí brýlí Gear VR a nabídneme jim je jako bonus při zakoupení telefonů z rodiny Galaxy S6,“ říká Roman Šebek, ředitel divize mobilních zařízení společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Brýle na virtuální realitu Gear VR přenesou uživatele do reality, kterou si sami zvolí. Stačí je jen jednoduše propojit se smartphony Samsung. „Brýle Gear VR umožňují divákům sledovat filmy tak, jako by seděli přímo v kině, a přitom nemusí opustit pohodlí svého obývacího pokoje. Díky špičkové kvalitě obrazu jsou zcela pohlceni obrazem a stávají se doslova součástí příběhu,“ vysvětluje Šebek.

Mobilní telefony Samsung z rodiny Galaxy S6 se vyznačují špičkovým výkonem v kombinaci s dlouhou výdrží baterie. Displej s technologií Super AMOLED nabízí dokonale ostré zobrazení, adaptivní displej poskytuje bezkonkurenční čitelnost i na přímém slunci. Smartphony dále podporují mobilní platební aplikaci, zaujmou i z hlediska bezpečnosti – snímač otisků prstů zajistí, že se k datům nedostane nikdo cizí.

Seznam partnerských prodejen:

ALZA.CZ a.s.
COMFOR STORES a.s.
CZC.cz s.r.o
DATART International, a.s.
Electro World s r.o.
EURONICS
Internet Mall, a.s.
K+B Expert spol. s r.o
Kasa.cz
MOBIL POHOTOVOST s.r.o.
O2 Czech Republic a.s.
OKAY s.r.o.
Planeo Elektro
Samsung Značkové prodejny
Smarty CZ a.s.
SPACE
T.S.BOHEMIA a.s.

A další vybraní partneři*

* Platnost nabídky od 15. 4. do 8. 5. nebo do vyprodání zásob. Na platnost akce se informujte u vámi zvoleného partnera.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje svět a utváří budoucnost pomocí převratných idejí a technologií. Nově definuje svět televizorů, smartphonů, nositelných zařízení, tabletů, fotoaparátů, domácích spotřebičů, tiskáren, lékařského vybavení, síťových systémů, polovodičů a LED řešení. Novinky naleznete v Samsung Newsroom na stránkách news.samsung.com.