Tomasz Wnuk nově pracuje pro RTB House

Tomasz Wnuk nastoupil do RTB House, kde se ujal nově vytvořené funkce Commercial Head of Global Deals. Doposud působil na pozici managing director pro střední a východní Evropu ve společnosti Integer.pl. RTB House je technologická společnost zabývající se internetovou reklamou založenou na pokročilých retargetingových řešeních. (TZ)

Tomasz Wnuk_RTB House

V RTB House se bude Tomasz Wnuk věnovat akvizicím nových mezinárodních inzerentů a dále se bude zaměřovat na plánování a zlepšování výkonu dlouhodobých strategií. Současně bude spolupracovat s globálními klienty společnosti.

Daniel Surmacz, Chief Operating Officer v RTB House, zdůrazňuje, že soustředěním veškeré zodpovědnosti za mezinárodní spolupráci s inzerenty do jedněch rukou bude moci společnost optimalizovat celosvětové prodejní procesy.

“Vstupujeme na nové trhy a spravujeme na nich retargetingové kampaně pro naše klienty. Jsem si jist, že Tomasz se zejména díky svým dlouholetým zkušenostem s mezinárodními projekty osvědčí jako schopný vyjednavač při jednáních s celosvětově největšími inzerenty z oblasti e-commerce,” říká Surmacz.

V letech 2011 až 2015 Wnuk pracoval pro Integer.pl Group, kde působil na mnohých pozicích včetně řízení obchodního týmu. V poslední době měl na starosti dohled nad expanzí společnosti Paczkomaty na středo- a východoevropské trhy. Mezi lety 2007 a 2011 vedl v operátorovi Orange oddělení výzkumu. Wnuk vystudoval ekonomii na Varšavské ekonomické škole.

RTB House je jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících evropských technologických společností. Během posledních tří let se jí podařilo vstoupit na desítky nových trhů v Evropě. V nedávné době své aktivity rozšířila také do Asie a Pacifiku (Indonésie, Malajsie, Singapur a Thajsko) a rovněž do Latinské Ameriky (Brazílie, Argentina, Mexiko a Chile).

O RTB House

RTB House je globální technologická společnost specializující se na fullservisové retargetingové display reklamní kampaně tvořené přesně na míru každému klientovi.

Společnost vyvinula a implementovala svoji vlastní RTB (real-time bidding) technologii využívající sofistikované retargetingové scénáře, pokročilou segmentaci a optimalizaci v reálném čase. RTB House poskytuje svým inzerentům flexibilní možnosti při práci s jejich krátkodobými, střednědobými i dlouhodobými cíly, a to s orientací na maximální výkon.

RTB House působí ve více než 30 zemích s hlavními pobočkami ve Varšavě, Praze, Moskvě a São Paulu. První kampaň realizoval RTB House v roce 2012 a po třech letech dosáhl rentability. V současnosti zajišťuje 850 unikátních kampaní pro své klienty v Evropě, Asii a Latinské Americe. Tým společnosti sestává z více než 120 profesionálů – expertů, analytiků, specialistů na zákaznickou péči a developerů.