Společnost Fortinet na českém trhu roste a rozšiřuje tým, jmenovala nového Major Account Managera a přijala další zaměstnance

Praha, 25. dubna 2016 – Společnost Fortinet, přední světový dodavatel síťových bezpečnostních řešení, přivítal do svého obchodního týmu novou posilu v podobě Petra Katzera, který nastoupil na pozici Major Account Manager pro Českou republiku. Jeho rolí bude rozvoj obchodních příležitostí a péče o zákazníky ze segmentu korporací, tedy o největší firmy s rozsáhlými implementacemi. Tento krok byl logickou reakcí na neustále se zvyšující tempo růstu prodeje bezpečnostních technologií v České republice. (TZ)

“V České republice máme velké plány, rádi bychom se stali jedničkou na trhu. Pro náš úspěch jsou samozřejmě klíčoví kvalitní zaměstnanci, proto do rozvoje lidských zdrojů intenzivně investujeme a já jsem velice rád, že mohu v týmu aktuálně přivítat rovnou tři nové členy,“ řekl ke jmenování nových zaměstnanců Ondřej Šťáhlavský, regionální ředitel společnosti Fortinet pro region střední a východní Evropy.

Petr Katzer má více než desetileté zkušenosti z vysokých obchodních pozic v předních IT firmách jako je Cisco, Dimension Data nebo ICZ. V posledně jmenované společnosti působil jako vedoucí prodejního týmu se zodpovědností za řízení prodejů, budování nových prodejních kanálů a vytváření obchodní strategie.

 

„Příležitosti podílet se na obchodním rozvoji tak progresivní firmy, jako je Fortinet, si velmi cením. Práce se zákazníky ze segmentu korporací je pro mě vítanou výzvou a příležitostí, jak zúročit zkušenosti nasbírané během dlouholeté obchodní praxe a úzké spolupráce s různými typy klientů,“ říká ke svému jmenování Petr Katzer.

Petr Katzer vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, je ženatý a má tři děti. K jeho zálibám patří sport a kultura, především literatura a film.

Tým Fortinetu v České republice posílí i další odborníci

Vedle pozice Major Account Managera oznámil Fortinet i několik dalších personálních změn.

Martin Ignjatovič se stal systémovým inženýrem pro region střední a východní Evropy. Jeho úkolem bude asistence při celém prodejním cyklu od předprodejních prezentací až po technickou poprodejní podporu a vzdělávání zákazníků. Ignjatovič působí ve společnosti Fortinet od roku 2014, začínal jako inženýr technické podpory pro region EMEA. Před nástupem do společnosti Fortinet působil jako senior system engineer u Českých aerolinií a ve společnosti Generali Development.

Michal Plíhal se stal Channel Account Managerem pro region střední a východní Evropy se zaměřením na malé a střední podniky. Před nástupem do společnosti Fortinet pracoval jako produktový manažer u českého IT distributora DNS, kde zodpovídal za prodeje produktů Fortinet i dalších bezpečnostních řešení. V minulosti působil také ve společnostech AVG Technologies a ABRA Software.

Převážně mužský tým rozšíří i žena. Jana Šímová byla jmenována na pozici Inside Sales Representative pro region CEE. Před svým nástupem do společnosti Fortinet působila ve firmách MHM Computer a ICZ.

Více novinek a informací o společnosti Fortinet naleznete na:

O společnosti Fortinet

Společnost Fortinet (NASDAQ: FTNT) chrání nejcennější majetek firem, poskytovatelů služeb i vládních organizací po celém světě. Rychlá, bezpečná a globální řešení Fortinet pro kybernetickou bezpečnost poskytují širokou a vysoce výkonnou ochranu proti dynamickým bezpečnostním hrozbám, a zároveň zjednodušují IT infrastrukturu.

Řešení jsou vyvíjena na základě prvotřídního výzkumu, analýz a monitoringu aktuálních hrozeb. Díky tomu se Fortinet dokáže vypořádat s nejdůležitějšími bezpečnostními požadavky firem, ať už v oblasti sítí, aplikací nebo mobility, bez ohledu na to, zda se jedná o virtualizované, cloudové či fyzické prostředí. Více než 210 000 zákazníků po celém světě, včetně těch největších a nejsložitějších organizací, spoléhá na Fortinet při ochraně svého prostředí.