Super velký monitor: Nový 43palcový Philips s rozlišením 4K UHD a funkcí 4K MultiView

Praha, 26. duben 2016 – Společnost MMD představuje nový přírůstek v řadě 4K Ultra HD monitorů Philips. S úhlopříčkou 43 palců je nejnovější model BDM4350UC také největším a přináší stejně dokonalý 4K UHD zážitek ze sledování jako jeho sourozenci. Tento extra velký monitor prostě poskytuje profesionálům ještě více pracovního prostoru než kdy dřív. Díky funkci MultiView 4K je možné přijímat signál ze čtyř různých zdrojů současně. (TZ)

Čtyřnásobná čistota obrazu a extra produktivita

Nový Philips BDM4350UC přináší díky vysoce výkonnému panelu obraz s rozlišením UltraClear 4K UHD (3840 x 2160 bodů), co představuje čtyřikrát lepší rozlišení a čistotu obrazu než Full HD. Obraz a grafika jsou jako živé v jakékoliv aplikaci. Designéři a uživatelé CAD aplikací si mohou prohlížet složité projekty až do nejemnějších detailů, vědecké snímky například pro geologické výzkumy jsou jasnější než kdy dřív. Finanční experti, pracující s rozsáhlými daty v tabulkách, mohou vidět vše najednou, aniž by museli luštit malá políčka. A kreativní profíci zase ocení super detaily a opravdu velkou pracovní plochu.

Rozložení v prostoru: 43palcový monitor

„Nejnovější přírůstek v řadě 4K monitorů potvrzuje závazek společnosti MMD přinášet co nejproduktivnější a nejkrásnější zážitek ze sledování. S 43palcovým 4K UHD monitorem na stole mají uživatelé víc prostoru, aby si užili dokonalý zážitek ze sledování,” řekl František Koutník, country manager pro Českou republiku a Slovensko.

Je jedno, jestli lidé pracují sami nebo by si při plnění nějakého úkolu přáli mít u stolu půl tuctu kolegů, skvělý výhled na obrazovku má každý. Pokročilá technologie, kterou panel disponuje, zajišťuje věrné podání barev z jakéhokoliv úhlu. Díky ultra úzkému rámu je možné postavit vedle sebe dva tyto monitory, a vytvořit tím širší perspektivu
a ohromné, ničím nerušené panorama.

Technologie MultiView pro 4K

Monitor BDM4350UC nabízí díky 43 palcům dostatek prostoru pro práci s více okny
a aplikacemi vedle sebe. Funkce Multiview umožňuje uživatelům připojit až čtyři různé zdroje a zobrazit čtyři Full HD okna na obrazovce zároveň. Funkce Picture-by-Picture (PbP) poskytuje například důležitý přehled o datech v řídicích centrech (sledování dopravy
a počasí, řízení letového provozu a ostraha budov). Vysílání ze čtyř kamer z různých zdrojů je možné sledovat na jedné obrazovce. V průběhu mítinků mohou pracovníci v týmu sledovat obsah ze čtyř notebooků současně, což má za výsledek větší pohodlí při diskuzích a zvýšení produktivity práce. Jiní by raději spojili užitečné s příjemným – s modem Picture-in-Picture (PiP), který podporuje dvě zařízení, mohou pracovat na PC a zároveň sledovat živé fotbalové vysílání ze set-top boxu.

Super připojení

Díky mnoha možnostem připojení, jako jsou HDMI, DisplayPort a MHL pro přenos obrazu z mobilních zařízení (zatímco se současně nabíjejí), nabízí nový 43palcový 4K Ultra HD monitor možnost pracovat i bavit se. Super rychlý konektor USB 3.0 (rychlost přenosu 5,0 Gbit/s, což je až 10x rychlejší než USB 2.0) uživatelům umožňuje vychutnat si jejich obsah v 4K Ultra HD rozlišení při 60 Hz na 43palcové obrazovce.

Nový Philips BDM4350UC bude k dispozici na začátku května za cenu 18 999 Kč
(699 eur).

Pro více informací navštivte: www.philips.com/monitors

Technické specifikace – 43palcový monitor Philips BDM4350UC

LCD typ panelu IPS LCD
Technologie podsvícení W-LED systém
Velikost panelu 42,51 palců / 108 cm
Optimální rozlišení 3840 x 2160 @ 60 Hz
Pozorovací úhly 178º (H) / 178° (V), @ C/R > 20
Jas 300 cd/m²
Jednotnost jasu 96% ~ 105%
Barvy 1,07 milardy (10 bitů)
Funkce Multiview PiP (dvě zařízení), PBP (čtyři zařízení)
Konektivita
  • USB: USB 3.0 x 4 (1 W/rychlé nabíjení)
  • Vstup: VGA (Analog), DisplayPort x 2, HDMI (2.0), MHL x 2
  • Výstup: Separate Sync, Sync on Green
  • Audio (In/Out): PC audio-in, Výstup pro sluchátka
Udržitelnost
  • Životní prostředí a energie: EnergyStar 6.0, EPEAT Silver, RoHS
  • Recyklovatelnost balení: 100 %
  • Bez PVC / BFR, rtuti a olova
Standardy Schválení: CECP, WEEE, KCC, PSE, VCCI, J-MOSS, EPA, BSMI, SEMKO, RCM, CE Mark, FCC Class B, EAC, cETLus, TUV/ISO9241-307, PSB, E-standby, SASO, CB, China RoHS, UKRAINIAN, Kuwait, KUCAS, ICES-003

###

O společnosti MMD

Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značky Philips na trhy střední a východní Evropy. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je ABC Data, AT Computers, eD‘ system Czech a SWS. Na Slovensku pak LCD monitory distribuuje prostřednictvím společnosti eD‘ system Slovakia a ASBIS SK. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p-com.