SOPHOS jmenoval dalšího Platinového Solution Partnera v České republice

Praha – 28. dubna 2016 – Společnost Sophos, celosvětový lídr v oblasti ochrany sítí a koncových bodů, oznámila jmenování nového Platinového Solution Partnera pro Českou republiku. Stala se jím společnost awin IT, která splnila náročné technické i obchodní certifikace a dosáhla požadovaného ročního obratu ve výši €100.000. Díky dosažení nejvyšší možné úrovně partnerského statusu společnosti Sophos může nyní awin IT svým zákazníkům nabízet výhodné cenové podmínky bezpečnostních řešení Sophos i pokročilou technickou a obchodní podporu výrobce. (TZ)

Sophos v rámci partnerského programu nabízí více než 15.000 svých obchodních partnerů přístup k řadě užitečných služeb a aktuálních informací, k produktovým updatům i marketingovým a podpůrným nástrojům, on-line školením a komplexní předprodejní i poprodejní podpoře. Partnerský program Sophos umožňuje partnerům i přístup k promo a bonusovým akcím, které mohou podpořit jejich podnikání a vést k získání konkurenční výhody.

„Díky kvalitnímu portfoliu bezpečnostních produktů společnosti Sophos jsme schopni poskytovat našim zákazníkům řešení, která efektivně zabezpečí jejich data, jsou snadná na správu a přátelská k jejich rozpočtům. Vysokou kvalitu těchto řešení potvrzuje 99% míra obnovení podpory u našich zákazníků. S dosažením statusu Sophos Platinum Solution Partner jsme nyní navíc schopni nabízet našim zákazníkům řešení Sophos za výhodnějších cenových podmínek,“ komentuje dosažený úspěch Jindřich Rosička, technický ředitel, awin IT.

„V rámci úzké spolupráce našim registrovaným partnerům pomáháme s identifikací obchodních příležitostí a potenciálu zákazníků, které vedou ke zvýšení jejich obchodních zisků. Jsem potěšen, že nyní máme na českém trhu dalšího Platinového Solution Partnera, který je mimo jiné i odrazem našich lokálních obchodních úspěchů. Jsem pyšný, že tak aktivní prodejce, jakým je awin IT, je součástí našich obchodních aktivit a děkuji za spolupráci při propagaci značky Sophos,“ říká Patrick Müller, Channel Account  Executive zodpovědný za rozvoj partnerské sítě a obchodních aktivit Sophosu v České republice a na Slovensku.

Logo Sophos Platinum Solution Partner ke stažení zde.

Logo společnosti awin IT ke stažení zde.

Doprovodné fotografie ke stažení zde a zde.

Spojte se se společností Sophos

O awin IT

awin IT, s. r. o. se zabývá kompletním zabezpečením IT a ochranou dat. Specializuje se na osvědčená bezpečnostní řešení s jednotnou správou od leadrů světového trhu. Úzká specializace certifikovaných odborníků awin IT garantuje kvalitu nejvyšší úrovně. Awin IT je partnerem s přidanou hodnotou, který vždy nabízí zákazníkům kompletní podporu. Základní hodnotou awin IT je oboustranná spokojenost ve všech obchodních vztazích. Více informací naleznete na http://www.awinit.cz/.

O společnosti Sophos

Již více než 100 milionů uživatelů ze 150 zemí se spoléhá na komplexní bezpečnostní řešení společnosti Sophos jako na nejlepší možnou ochranu před pokročilými hrozbami i ztrátou dat. Společnost Sophos nabízí jednoduše implementovatelné, spravovatelné a použitelné řešení síťové bezpečnosti, zabezpečení koncových bodů, ochrany přístupu na internet a elektronické pošty i správy mobilních zařízení. To vše za podpory globální sítě pro zkoumání hrozeb SophosLabs. Společnost Sophos sídlí v britském Oxfordu. Více informací o společnosti naleznete na adrese www.sophos.com.