„Ze školy do práce“ – láká ASSIST spol. s r. o. absolventy středních škol

Studovat na vysoké škole, nebo se vydat do zaměstnání? Projekt „Ze školy do práce“ nabízí příležitost čerstvým absolventům středních škol získat práci bez praxe. „Cílem projektu je ukázat mladým, že i  bez praxe můžou najít uplatnění. Během pěti dní se pokusíme zájemce naučit používat nástroje na vývoj aplikací pro IBM Power Systems.“ Vysvětlil Miloš Tygl, odborník ze společnosti ASSIST spol. s r. o . (TZ)

Firma ASSIST pořádá školení v rámci svého vzdělávacího portálu ASSIST Akademie, kde nabízí studentům i  vývojářům možnosti pracovat na zajímavé platformě IBM Power Systems. Projekt „Ze školy do práce“ pro vybrané zájemce proběhne v  Praze v  termínu od 13. do 17. června 2016 a  jeho zakončení, kde účastníci předvedou, co se naučili, se uskuteční 20. června 2016. Pro účast v projektu je nutná registrace za pomocí formuláře na webové stránce www.akademie-assist.cz. „Účastníky akce jsme se rozhodli motivovat finanční odměnou, která je určená pro tři nejšikovnější a nabídkou zajímavého pracovního místa.“ dodal Vladimír Jílek, ředitel společnosti ASSIST.

Akce je primárně určena pro absolventy středních škol, ale zúčastnit se můžou i úplní začátečníci, kteří mají zkušenosti s jakýmkoliv programovacím jazykem. Odborníci je provedou úvodem do IBM Power Systems, s důrazem na ovládání systému a  naučí je ovládat nástroje pro vývoj aplikací na této platformě. Díky řešení reálných případů a  praktickým ukázkám získá každý účastník základ pro budování své kariéry.
Více informací na:

www.akademie-assist.cz