iDNES.cz má novou grafiku sportu

Vrcholné sportovní akce roku 2016 nabídne zpravodajský portál iDNES.cz čtenářům v nové podobě. Den před startem hokejového mistrovství světa v Rusku spouští novou titulní stranu sportovní rubriky, mění se kompletně i grafika článku. Bohatší je také obsah. Nová tvář sportu se připravovala od loňského podzimu. (TZ)

„Poslední týdny jsme novou titulní stranu sportu testovali, zkoušeli jsme různé dílčí úpravy, také jsme reagovali na připomínky čtenářů a některé zapracovali. Nová stránka je modernější, dynamičtější, přehlednější a výkonnější,“ popisuje Naděžda Petrová, šéfredaktorka iDNES.cz.

Na první pohled upoutá především dominantní titulní fotografie s titulkem, bohatší je i nabídka obsahu. Sportovní fanoušek na nové stránce dostane bez dalšího hledání nejen přehled nejnovějších článků a krátkých zpráv, ale nově také aktuální stavy rozehraných zápasů, výsledky už dohraných utkání nebo program těch nejbližších. Čtenář může sledovat průběh mistrovství světa v hokeji, tenisové turnaje nebo třeba juniorský fotbal.