CZECH NEWS CENTER a. s. jedničkou na trhu ve čtenosti v rámci všech segmentů!

Pro časopisy CZECH NEWS CENTER a. s. jde o historický okamžik, kdy překonaly všechny ostatní a obsadily první příčku ve čtenosti. V segmentu deníků si CNC udržuje dlouhodobé prvenství. (TZ)

O úspěchu jednotlivých časopisů i deníků jsme informovali v předchozích tiskových zprávách. V součtu dosahuje čtenost našich titulů v segmentu časopisů 19,6 % podílu na trhu – což znamená nejlepší výsledek ze všech vydavatelských domů v ČR!

Mezi deníky si naše tituly – Blesk, Aha! a Sport drží dlouhodobé prvenství 37,3% podílem mezi čtenáři, tedy i zde nejlepší výsledek ze všech.

V součtu napříč jednotlivými segmenty mají tituly patřící pod CNC celkový zásah 20,3 % ve čtenosti.

Děkujeme všem našim čtenářům za podporu a důvěru!

2016-05-09 21_36_21-Start

CZECH NEWS CENTER a. s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje téměř 3,5 miliónu čtenářů tisku a téměř 3 milióny návštěvníků internetu. Desítky tisíc dalších využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC. Časopisy Reflex, Svět motorů a ABC získaly ocenění v soutěži Časopis roku 2015.

Mezi další úspěšné projekty patří BLESK mobil – nejsilnější virtuální operátor v zemi, BLESK peněženka – první dobíjecí platební karta v ČR a BLESK energie – úsporný dodavatel plynu a elektřiny. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.