CA Technologies najímá v Praze 130 softwarových developerů, kteří změní budoucnost technologie mainframů

Praha, 1. června 2016 – Společnost CA Technologies odstartovala nábor 130 developerů softwaru pro své pražské technologické centrum. (TZ)

„V rámci současného trendu ‚application economy‘ je software ve středu jakéhokoliv podnikání. Protože je 70 % dat ve většině velkých průmyslových odvětví uloženo na mainframech*, je tento software klíčovým hnacím motorem většiny velkých organizací po celém světě. Jako přední dodavatel softwaru pro mainframy se těšíme na to, že přivítáme novou generaci developerů, kteří společnostem pomohou zúročit investice do technologie mainframů a využít příležitosti, jež nová digitální ekonomika nabízí,“ řekla Aline Gerew, Senior Vice President, Mainframe Business Unit, CA Technologies.

Vývojáři se připojí k současnému týmu více než 200 developerů softwaru pro mainframy v různorodém multikulturním a dynamickém pracovním prostředí více než 40 národností.

Mainframy zůstávají klíčovým obchodním majetkem v rámci „aplication economy. Společnost CA Technologies chce proto přilákat absolventy IT a technologických oborů, kteří chtějí rozvinout své dovednosti a kariéru a zároveň prozkoumat nová technologická řešení v prostředí, které je v přední linii digitální transformace. Pomocí agilní metodiky vývoje softwaru budou tvořit inovativní softwarová řešení spojená s velkými daty, analytikou a technologií strojového učení.

Vývojové centrum světové úrovně

Pražské technologické centrum CA Technologies vzniklo v roce 2005 jako její evropské Mainframe Centre of Excellence. Od té doby se stalo největším vývojářským centrem CA v Evropě a druhou největší pobočkou firmy v regionu EMEA. CA vybudovala developerské centrum světové úrovně, v němž vznikají softwarová řešení příští generace, která pomáhají zákazníkům zvítězit na poli „aplication economy“.

Volná pracovní místa pro softwarové developery mainframů v Praze naleznete tady.

*Zdroj: CA eBook: Mainframe Reframed for the Application Economy

O CA Technologies

CA Technologies (NASDAQ: CA) vytváří software, který pomáhá společnostem nastartovat proces transformace a umožňuje jim dosahovat vytyčených cílů v prostředí „application economy“. Software je srdcem každého podnikání v každém odvětví.  Od plánování, přes vývoj, po řízení a zabezpečení, CA Technologies spolupracuje se společnostmi z celého světa na změně způsobu našeho života, obchodování i komunikace. Více se o CA Technologies dozvíte zde.

Pražská pobočka CA Technologies byla otevřena v roce 2005 a za deset let působení v ČR se stala největším vývojářskou centrálou společnosti v Evropě. V pražském CA Technologies pracují stovky softwarových specialistů z 30 zemí světa, a jejich počet rychle roste. Plné tři čtvrtiny se věnují vývoji mainframů. Pobočka zároveň poskytuje servis lokálnímu finančnímu a obchodnímu oddělení společnosti.