Nejrychlejší Internet po telefonní lince s AVM FRITZ!Box 7850

Společnost AVM GmbH je jedním z nejúspěšnějších výrobců koncových zařízení pro širokopásmový přístup k Internetu, bezdrátový přenos dat, hlas, video a IPTV. (TZ)

Nosnými produkty AVM jsou zařízení řady FRITZ!Box, která poskytují širokou škálu funkcí pro hlasovou i datovou komunikaci a multimédia v HD kvalitě. Do produktů AVM FRITZ!Box jsou postupně implementovány nejmodernější technologie pro vysokorychlostní internet, kam spadají rovněž různé typy DSL přípojek realizovaných po pevných telefonních linkách.

Nejnovější modely AVM FRITZ!Box 7850, 7851 a 7852 lze nasadit závislosti na délce a parametrech přístupového vedení tak, aby měl uživatel k dispozici nejvyšší možnou rychlost připojení. Díky využití špičkových technologií typu bonding, supervectoring 35b nebo G.fast je možné za vhodných podmínek dosáhnout až gigabitových rychlostí.

Vynikající parametry má i řešení pro domácí bezdrátovou síť. Implementace technologie 4×4 Dual Band Wave 2 spolu s Multi-User MIMO umožní přenášet bezdrátově data s rychlostí až 1.733 Mbit/s. Samozřejmě nechybí ani zpětná kompatibilita i se staršími Wi-Fi standardy včetně poslední varianty Wireless N, díky které lze dosáhnout rychlosti až 800 Mbit/s.

Ve výbavě jsou rovněž funkce pro vysoce kvalitní telefonii (IP, analog, ISDN) s podporou bezdrátových přístrojů DECT. Jako koncové zařízení slouží multifunkční telefonní přístroj AVM FRITZ!Fon, který v sobě kombinuje DECT telefon s rozšířením CAT-iq pro HD telefonii pro komfortní integraci telefonních a internetových služeb.

Významnou předností všech produktů AVM je jejich snadná použitelnost díky jednoduché instalaci a konfiguraci. Díky tomu mohou i málo zkušení uživatelé z řad domácností a menších firem pohodlně využívat všechny dostupné funkční možnosti produktů AVM FRITZ!.

Více informací o produktech AVM můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/avm