Playtvak.cz od června pluje i ve vodách O2 TV

Server Playtvak.cz, který brzy oslaví rok své existence, vstoupí se svými pořady do nabídky digitální televize O2 1. června. O2 TV dnes nabízí  už 120 kanálů a její služby si předplácí přes 200 000 domácností. Playtvak.cz bude dostupný ze sekce menu O2 TV Box. (TZ)

„Obsah kanálu Playtvak.cz bude na O2 TV dostupný od chvíle jeho zveřejnění on-line, a to až 90 dnů. Jednotlivá videa zde budou řazena podle obvyklých parametrů typu žánru, oblíbenosti či počtu přehrání,“ říká Vladimír Mužík, ředitel videoobsahu mediální skupiny MAFRA.

„O2 TV má ambici být místem, kde je k dispozici všechen zajímavý obsah, nejen ten televizní. Cesta, kterou jsme se vydali, funguje. Úspěšné internetové projekty se přesouvají na velkou obrazovku v pohodlí obývacího pokoje a nacházejí si úplně nové zákazníky,“ říká ředitel O2 TV David Duroň.

Projekt Playtvak.cz patří do portfolia mediální skupiny MAFRA a odstartoval začátkem loňského léta. Za necelý rok se etabloval jako významný hráč českého internetového vysílání, mnohé pořady přesahují sto tisíc zhlédnutí. Playtvak.cz nabízí tematicky různorodé pořady od videoblogů a situačních komedií přes lifestylové a gastronomické magazíny až po rozhovory se známými osobnostmi a reportáže dokumentárního charakteru.