Do Prahy zavítá Qlik Sense Tour

Praha, 2. června 2016 – Nejdůležitější letošní akce zaměřená na oblast business intelligence (BI) a efektivní využívání firemních dat míří do Čech. Už příští týden se v Praze zastaví evropské turné Qlik Sense Tour, které ukáže horké novinky ze světa BI a visual analytics. Softwarová firma Qlik spolu se svým největším regionálním partnerem, společností EMARK, ukážou nejnovější funkcionalitu průlomového řešení Qlik Sense, které zdomácňuje už i v našich končinách. (TZ)

Akce, určená firmám všech velikostí z nejrůznějších oblastí působení odhalí všechno, co je nutné pro zavedení moderní byznysové analytiky. Qlik Sense Tour zároveň ukáže, jak naplno využít potenciál firemních dat, dát impulz k dalšímu růstu a nasměřovat firmu k vyšším příjmům. Řeč bude i o budoucnosti podnikové analytiky a reportingu, právě zde se totiž chystají velké změny.

Qlik Sense Tour se uskuteční ve středu 8. června v pražském hotelu Grand Majestic Plaza. Účast na akci je bezplatná. Registrační formulář a bližší informace najdete ZDE.

Experti na BI a bezplatný workshop

Na akci vystoupí vícero domácích i zahraničních expertů na moderní BI a vizuální analýzy z Qliku a taky z EMARKu, kteří budou hovořit o přítomnosti, ale i o budoucnosti firemní analytiky. Svůj prostor dostanou i názorné ukázky řešení Qlik Sense. Účastníci budou moci taktéž absolvovat bezplatné školení „Vlastní Qlik Sense aplikace na počkání“, které proběhne pod taktovkou zkušených lektorů. Workshop bude maximálně praktický, účastníci se budou moci naučit pracovat s Qlik Sense, případně se v práci s ním zdokonalit.

Pohled do nitra firmy

Qlik Sense je odborníky považovaný za průlomovou BI platformu. Potvrzují to i analytici společnosti Gartner, kteří i tento rok označili Qlik za lídra v oblasti moderního BI. Qlik Sense je postavený na inovativních technologiích jako je asociativní vyhledávání a tvorba datových modelů či výkonný in-memory engine. Ty řešení dodávají pronikavou analytickou sílu a bezkonkurenční rychlost, díky čemuž je možné analyzovat i velké objemy dat se sekundovými odezvami.

Řešení zároveň vyniká v samoobslužnosti, díky čemuž i pokročilé analýzy či reporting zvládne dokonce i minimálně technicky zdatný člověk. Díky těmto inovacím uživatelé získají bezprecedentní pohled do nitra firmy – na všechny klíčové oblasti podnikání – například produktivitu výroby, efektivitu obchodníků či finanční kondici.

Více o řešení Qlik Sense se dozvíte ZDE.

O společnosti EMARK

EMARK je kompetenční, implementační a vzdělávací centrum pro Qlik Sense, QlikView a všechny relevantní související nástroje a nadstavby (reporting, planning, web analytics, mapping, Big Data…). Od roku 2007 je EMARK nejzkušenějším autorizovaným Qlik partnerem na Slovensku a v České republice. Společnost, která právě tento rok oslavuje patnácté výročí svého založení, je též aktivní v jiných evropských zemích. V současnosti má více než 100 klientů využívajících řešení Qlik.

EMARK se věnuje výhradně řešením visual analytics na platformě Qlik. Má nejširší tým specializovaných Qlik expertů sestávající z desítek lidí, který neustále roste. Společnost má za sebou celou řadu úspěšných implementací a projektů ve společnostech na Slovensku, v Čechách, jakož i v dalších zemích Evropy. Experti EMARKu pomohli manažerům a firmám ve všech odvětvích – od financí, výroby, maloobchodu a distribuce, technologií, telekomunikací, IT, zdravotnictví, služeb a jiných – dosáhnout výrazného zlepšení výnosů, nákladové efektivnosti, výkonnosti a kvality.

Více informací najdete na stránce www.emark.cz

O společnosti Qlik

Qlik je dodavatel nejmodernějších BI a visual analytics řešení a platforem, které umožňují vyvíjet analytické a reportingové aplikace s minimální vývojářskou expertízou. Řešení Qlik jsou určená organizacím, které hledají náročnější analytickou funkcionalitu, přičemž však běžný uživatel nepotřebuje extra IT znalosti. Qlik nabízí revoluční BI řešení, která od základů mění pohled na reporting, analýzy a využívání firemních informací. Technologie od Qliku dnes využívá více než 30 000 organizací ve více než 100 zemích světa, Slovensko nevyjímaje.

Jsme i na sociálních sítích:

Facebook: https://www.facebook.com/emark.sk

LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/emark-s.r.o.

Twitter: @emark_sk