MOBIL.CZ spouští velkou letní kampaň s novými formáty

Virtuální operátor  MOBIL.CZ z portfolia mediálního domu MAFRA spouští od června velkou letní kampaň s využitím nových formátů na YouTube, tzv. Bumper Ads.  Jde o největší letošní kampaň MOBIL.CZ. (TZ)

Krátké spoty se zaměřují na to, jak si užít léto naplno s internetem v mobilu zdarma: S internetem se neztratíte při cestování autem, můžete sdílet své zážitky s ostatními nebo máte hudbu stále po ruce.

„Myšlenka kampaně vznikla inhouse a kreativy včetně videa byly připraveny s pomocí externích kreativců. Cílíme především na mladé publikum, proto je hlavním médiem kampaně YouTube a Óčko. Na YouTube jsme zvolili krátké 6vteřinové videoreklamy tzv. Bumper Ads, které dokážou za rozumné peníze oslovit široké publikum a přitom dostatečně komunikují náš hlavní benefit, kterým je internet zdarma,“ říká vedoucí marketingu MOBIL.CZ Michal Kratochvíl.

MOBIL.CZ je jeden z největších virtuálních operátorů v ČR. Jde o společný projekt mediální skupiny MAFRA a operátora T-Mobile. Hlavními benefity na předplacené kartě jsou internet zdarma a volání již od 1,90 Kč. Od minulého roku jsou v nabídce také dva paušální tarify.