HP Inc. představuje nejmenší multifunkční tiskárny a mění domácí tisk

PRAHA, 7. června 2016 – Společnost HP Inc. dnes představila novou generaci multifunkční tiskárny DeskJet All-in-One (AiO), která je ideálním zařízením pro zákazníky, kteří chtějí být za všech okolností online. Nové tiskárny HP DeskJet Ink Advantage 3775 a DeskJet InkAdvantage 3785 mají poloviční velikost oproti ostatním inkoustovým all-in-one tiskárnám své třídy1. Zároveň nabízí kombinaci tiskárny, skeneru a kopírky s velkým množstvím funkcí a snadným ovládáním. (TZ)

Řada DeskJet, která byla nedávno magazínem TIME ohodnocena jako jedno z 50 nejvlivnějších zařízení všech dob, ve své nové generaci nenabízí pouze menší rozměry, ale rozjasňuje pracovní prostor díky široké paletě barevných možností, jakými jsou Electric Blue a Sea Grass Green nebo Polished Stone. Další barevné kombinace budou dostupné před Vánoci.

„Zákazníci vyžadují malá, bezdrátová zařízení, která však vyjadřují jejich životní styl a umožňují jim zůstat ve spojení s ostatními a přitom být produktivní, ať jsou kdekoliv,“ říká Sue Richards, generální manažerka a viceprezidentka divize HP Consumer Printing. „Díky inovativnímu designu a snadnému mobilnímu propojení v podstatě s kterýmkoli zařízením nebo sociální sítí mění tiskárny HP DeskJet Ink Advantage 3775 a DeskJet InkAdvantage 3785 kompletně vnímání domácího tisku.“

Nastavení a tisk přímo z mobilního zařízení ještě nikdy nebylo tak jednoduché, jako s novou aplikací HP All-in-One Remote3. Aplikace je zdarma ke stažení a zpřístupňuje všechny hlavní funkce tiskárny, jako například tisk, kopírování a skenování z většiny smartphonů a tabletů využívajících systémy AppleTM, AndroidTM a Windows®. Použitím funkce Wi-Fi Direct4 zákazníci mohou tisknout ze svého mobilního zařízení a obsluhovat tiskárnu i bez připojení k síti.

Zákazníci mohou tisknout, sdílet a upravovat své fotografie z Facebooku, Instagramu a Flickru nebo přímo z fotoaparátu za použití bezplatné aplikace HP Social Media Snapshot. HP také nabízí nalepovací fotopapíry formátu 4×5 připravené pro použití v kombinaci s aplikací Social Media Snapshot a jsou ideální pro vyzdobení pokoje, šatny nebo pro sdílení s rodinou a přáteli. Využitím služby HP Printbot mohou uživatelé Facebook Messengeru tisknout konverzaci a její obsah přímo z Messengeru. Kromě snadného tisku fotografií a dokumentů umožňuje bot přidávat tiskárny, přístup a tisk z historie a rovněž objednávku spotřebního materiálu.

V České Republice budou tiskárny dostupné v období mezi zářím a říjnem.

O společnosti HP

Společnost HP Inc. vytváří technologie, které usnadňují život jednotlivcům, podnikům i vládním organizacím. Prostřednictvím portfolia tiskáren, počítačů, softwaru, služeb a IT infrastruktury přináší HP řešení těch nejkomplexnějších požadavků zákazníků kdekoli na světě. Více informací o HP (NYSE:HPQ) naleznete na http://www.hp.com.

  1. Založeno na srovnání celosvětově dostupných multifunkčních inkoustových tiskáren v ceně pod $250. Další informace naleznete na hp.com/go/smallestAiOclaims.
  2. Ovládání všech funkcí se může lišit v závislosti na operačním systému. Celý seznam podporovaných operačních systému a další informace naleznete na http://support.hp.com/us-en/document/c03561640
  3. Mobilní zařízení musí být připojeny k signálu Wi-Fi Direct® tiskárny podporující funkci Wi-Fi Direct před samotným tiskem. Další informace naleznete na hp.com/go/mobileprinting. Wi-Fi Direct® je registrovaná ochranná známka Wi-Fi Alliance®

 

Tagged