Profinit přivítal na tradiční gardenparty přes 200 obchodních partnerů

Praha 16. června 2016 –  Společnost Profinit, přední poskytovatel IT služeb a jedna z největších českých softwarových firem, v minulém týdnu uspořádala oblíbenou zahradní slavnost na zahradě svého sídla – vily v pražských Dejvicích. Motivem tohoto již jubilejního 20. ročníku byla Generace CZ – chytré hlavy. (TZ)

Na oblíbené setkání zve Profinit svoje obchodní partnery z bank, pojišťoven či dalších technologických firem již 20 let a akce se těší čím dál většímu zájmu a účasti. Letošním ročníkem provázel Jakub Kohák, který se staral o celovečerní zábavu a zval návštěvníky mj. na doprovodný program a bohaté občerstvení připravené převážně na grilu.

„Velikého zájmu o naši gardenparty si nesmírně vážíme. Nejen že máme možnost vidět naše spřátelené obchodní kontakty, ale ještě se skvěle neformálně pobavíme. Pozitivní nálada, která celé setkání provází, pak přetrvává i v pracovním prostředí,“ doplňuje Jitka Kosovská, PR a Marketing manager společnosti Profinit, která má akci každoročně kompletně na starosti.

O společnosti Profinit, s.r.o.Profinit (www.profinit.cz) je od roku 1998 významným hráčem na poli application outsourcingu a information managementu. Úspěšně dodává řešení především v oblasti vývoje software na zakázku, datových skladů a business intelligence zákazníkům v Evropě i USA. Profinit je dlouhodobým partnerem pro více než 50 významných společnosti z oblastí financí, telekomunikací, utilit a státní správy (v České republice jsou to mj. Česká spořitelna, ČSOB, ČSOB pojišťovna, Komerční banka, O2, Vodafone a řada dalších). Profinit poskytuje komplexní služby od návrhu a optimalizace procesů, business a IT architektury až po finální dodávky ICT řešení. Podle údajů IDC (2012) patří mezi 5 největších firem v oblasti vývoje software na zakázku v České Republice a je držitelem řady dalších ocenění.