Náramky Samsung Gear Fit2: Hit sportovní sezóny již v prodeji

Praha, 17. června 2016 – Stylové a inteligentní doplňky pro milovníky technologií a vyznavače zdravého životního stylu, Samsung Gear Fit2, jsou již na pultech českých obchodů za doporučenou cenu 4 999 Kč včetně DPH. GPS, interní kapacita paměti 4 GB a certifikace krytí IP68, díky čemuž je náramek Gear Fit2 odolný proti prachu a vodě, ocení zejména aktivní uživatelé. Kromě toho jsou novinky vybaveny také hudebním přehrávačem a spolehlivě zmapují veškeré aktivity svého uživatele. S Gear Fit2  je možné nechat telefon doma, aniž by jim cokoli uniklo. (TZ)

„Gear Fit2 jsou stylovým doplňkem a současně i fitness trenérem. Splňují všechny nároky aktivních uživatelů, kteří chtějí mít přehled o svých sportovních výsledcích i celkovém životním stylu,“ říká Roman Šebek, ředitel divize mobilních zařízení společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Fitness náramek Samsung Gear Fit2 je vybaven GPS a senzorem tepové frekvence, takže poskytuje přesné a podrobné informace o průběhu cvičení a naměřených hodnotách. Zároveň uživatel získává okamžitou zpětnou vazbu o tréninku. Gear Fit2 pomáhají na různé úrovni zdatnosti, ať už se jedná o přípravu na maraton nebo o každodenní procházky po okolí.

 

Náramek Samsung Gear Fit2: pokročilé funkce pro fitness

  • Ergonomický, elegantní a štíhlý design pro pohodlné každodenní použití.
  • Prohnutý Super AMOLED displej (barevný) s vysokým rozlišením pro snadné monitorování cvičení nebo čtení zpráv a odpovídání na textové notifikace.
  • Vestavěná GPS navigace a senzor tepové frekvence pro přesná data o jakékoliv aktivitě podle životního stylu.
  • S funkcí Auto Activity Tracking nemusejí uživatelé aktivovat fitness náramek manuálně, stačí se dát do běhu, chůze, jízdy na kole nebo cvičení na posilovacích strojích.
  • Snadný přenos dat o cvičení mezi aplikací S Health a dalšími fitness aplikacemi. Funkce Step Challenges umožňuje vzájemné soupeření s přáteli.
  • Náramek slouží jako hudební přehrávač, takže uživatelé nepotřebují během cvičení mobilní zařízení.

Další informace naleznete na www.samsungmobilepress.com nebo
news.samsung.com/galaxy.

Tabulka technických specifikací Samsung Gear Fit 2

Displej Zahnutý, dotykový Super AMOLED displej o velikosti 1,5”, 216 x 432
Velikost 24,5 mm × 51,2 mm
Operační systém Tizen
Chipset Dvoujádrový (1 GHz)
Paměť 512 MB RAM / 4 GB interní paměť
Baterie 200 mAh (výdrž 3 až 4 dny)
Senzory Akcelerometr (snímač zrychlení), gyrosnímač, barometr, snímač srdečního tepu, GPS
Konektivita Bluetooth 4.2
Kompatibilita Android 4.4 / RAM 1,5 GB a vyšší
Audio Podporované formáty: MP3, WMA, WAV, AAC, M4A, AMR, AWB, OGG, OGA, 3GA
Ostatní Certifikace IP68, hudební přehrávač, notifikace

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje svět a utváří budoucnost pomocí převratných idejí a technologií. Nově definuje svět televizorů, smartphonů, nositelných zařízení, tabletů, fotoaparátů, domácích spotřebičů, tiskáren, lékařského vybavení, síťových systémů, polovodičů a LED řešení. Novinky naleznete v Samsung Newsroom na stránkách news.samsung.com.