Office Depot obchodním partnerem Hewlett-Packard Inc. roku 2015

Jeden z nejvýznamnějších dodavatelů kancelářských potřeb na českém trhu získal ocenění Partner roku 2015 od společnosti Hewlett-Packard Inc. (HPI). (TZ)

Společnost Office Depot získala ocenění za nejvyšší prodej originálního spotřebního materiálu HPI v České republice v oblasti B2B – tedy prodej firemním zákazníkům. Se společností HPI je také, vedle úspěšné strategie v transakčním prodeji, vybudováno prosperující partnerství se zaměřením na smluvní péči o klienty – přesněji na řešení MPS (Managed Print Services) a nedávno spuštěný projekt IT služeb. „Dosažený úspěch v prodeji základní kancelářské komodity, jakou je spotřební materiál HP, vnímáme jako první krok zvolené strategie. Dlouhodobě je pro nás prioritou dodávat zákazníkům produkty s přidanou hodnotu – tedy službou usnadňující jejich podnikání“ vysvětluje za Office Depot Jiří Novotný, manažer technologické divize.

Office Depot má partnerský status HP First Gold, doplněný od roku 2014 o významný statut Partner First Service Delivery pro veškerý tiskový hardware HP Inc. “Jako autorizované servisní středisko můžeme provádět opravy na všech tiskárnách, kopírkách a multifunkčních zařízeních HP, které byly prodány v ČR,“ doplňuje Jiří Novotný. Všechny opravy jsou uskutečněny ve velmi krátké době a společnost garantuje provozuschopnost přístroje, tj. zapůjčení náhradního přístroje nebo přístup ke vzdálené správě pro IT oddělení.

Office Depot zaznamenal v roce 2015 na stagnujícím českém trhu se spotřebním materiálem opakovaný růst 10 %.  Na slovenském dokonce rekordních 56 %, kde tamní trh celkově spadl o 12 %. Tento výsledek jen podtrhuje úspěšně nastavenou dynamiku, která tak předhání samotný trh.

Office Depot® Česká republika

  • Společnost Office Depot® vstoupila na český trh v roce 2006 prostřednictvím akvizice úspěšné firmy Papirius®.
  • Office Depot® se vyprofiloval z dodavatele kancelářských potřeb v integrátora služeb
    a poskytovatele řešení pro každou kancelář.
  • V našem katalogu naleznete nepřeberné množství produktů. Zajistíme vám obyčejnou obálku, ale také řešení v oblasti IT šitá na míru.
  • Snažíme se nejen brát, ale také dávat. Náš program Stromy pro život® pomáhá již několik let. Od roku 2003 jsme vysadili již 461 861 stromů.
  • Náš logistický systém s unikátní garancí Zítra nebo zdarma® zaručuje doručení kompletní dodávky do druhého pracovního dne.

S námi je vaše kancelář bez starostí!