K T-Mobile TV nově tablet za korunu

Operátor spustil od pondělí 11. července novou letní nabídku a zákazníkům, kteří si T-Mobile TV zakoupí do 31. 8. 2016, přidá ke smlouvě na 24 měsíců tablet Allview Viva C701 za 1 Kč. Dále prodlužuje promo nabídku kanálu HBO na 6 měsíců jako dárek, a to rovněž do konce srpna. (TZ)

„Televizi od T-Mobile má nyní více než 10 000 uživatelů. Zákazníci oceňují výběr z 3 tarifů podle počtu TV kanálů, na něž v rámci kampaně získali slevu 100 Kč ze základní ceny, také kvitují promo HBO na 6 měsíců a možnost zhlédnout pořady až dva dny zpětně,“ uvedl Juraj Bóna, ředitel B2C marketingu a řízení produktů.

Operátor nyní nabízí tarif Základ se 71 programy (11 v HD kvalitě) za 399 Kč, Standard se 112 kanály (25 v HD) za 499 Kč a Premium se 137 programy (30 v HD) za 899 Kč. Zákazníci mohou stále využít prodloužené záruky spokojenosti, v rámci které lze smlouvu do 30 dnů bezplatně zrušit.

V době letních prázdnin ocení tablet jen za korunu zejména rodiče třeba jako alternativní TV pro své ratolesti. Wifi tablet Allview Viva C701 nabízí 7″ obrazovku. Jeho předností je snadné ovládání a uživatelsky přívětivé rozhraní s operačním systémem Google Android 5.1.1 (Lollipop).

Prodej T-Mobile TV doprovázela kampaň v konceptu Klinika inovativní péče v hlavní roli s Ivanem Trojanem a Ivanem Neužilem. Dva spoty propagovaly nový způsob sledování televize, kdy divák sám rozhoduje na co, kde a kdy se bude dívat a upozorňuje mimo jiné na možnost pustit si pořady až 2 dny zpětně. Kampaň byla opět přijata velmi pozitivně, dokázala upoutat pozornost a zaujmout, přičemž také potvrdila dlouhodobý trend velmi dobrého doručení hlavního sdělení a jasně nejvyšší líbivosti. Hlavní spot „Cvičme v rytme“ má přes 2,5 milionů zhlédnutí na YouTube.

Více informací na: www.t-mobile.cz/tv.

O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, letos slaví 20 let na českém trhu.  S šesti miliony mobilních zákazníků je jedničkou na českém mobilním trhu.
T-Mobile je ale především integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení nejen pro firmy. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti a špičkové inovace v oblasti technologií.

T-Mobile Czech Republic, zakládající člen národní sítě UN Global Compact v České republice, klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). Kontakty na tiskové oddělení: press@t-press.cz, tel.: 603 601 031.