Nový router ZyXEL Armor Z2 posouvá limity online hraní her a streamování

Trápí vás zbytečné prodlevy při hraní League of Legends, Overwatch nebo dalších her? Společnost ZyXEL Communications na trh uvádí nový dvoupásmový bezdrátový gigabitový router Armor Z2 C2600 s technologií MU-MIMO pro maximální rychlost při hraní her, streamování a při simultánním provádění mnoha dalších činností v domácích sítích. (TZ)

Armor Z2 je určen milovníkům her a streamování, a proto na trh přichází s 1,7 GHz dvoujádrovým procesorem a technologií MU-MIMO/StreamBoostTM. Výsledkem je 3x vyšší rychlost Wi-Fi standardu 802.11ac pro větší počet Wi-Fi zařízení současně.

Čtyři nastavitelné antény routeru Armor Z2 s funkcí beamforming umožňují přesné zamíření Wi-Fi signálu na vaše zařízení dokonce i tehdy, když se s nimi pohybujete. Pro ještě rychlejší připojení můžete své herní konzole nebo chytré televize s routerem spojit přes jeho ethernetové porty. Armor Z2 zaujme nejen svým nekompromisním vzhledem, ale také úplně novým řešením chlazení, díky němuž se router nezahřívá a nehlučí, i když právě hrajete na plný plyn.

„Uživatelé dnes mají k dispozici celou řadu Wi-Fi zařízení. Při jejich souběžném provozu je však brzdí omezená šířka pásma a časové prodlevy,“ dodává Chin-Ru Lin, viceprezident obchodní jednotky ZyXEL Smart Living. „Armor Z2 je špičkový router standardu 11ac s technologií MU-MIMO, díky němuž uživatelé mohou bez omezení výkonu a mobility současně hrát hry, sledovat videa na YouTube a Netflixu a stahovat velké soubory.“

Společnost ZyXEL k routeru Armor Z2 nabízí bezplatné aplikace ZyXEL ONE Connect a ZyXEL Photo pro snadnější správu domácích sítí přes mobilní zařízení. Pomocí těchto aplikací lze aktivovat rodičovský zámek a přístup hostů k Wi-Fi, zálohovat fotografie na připojených zařízeních a testovat rychlost připojení.

O společnosti ZyXEL Communications Corp.

Společnost ZyXEL Communications Corp. byla založena v roce 1989 a dnes se díky svým inovacím řadí mezi nejvýznamnější poskytovatele komplexních a spolehlivých řešení pro uživatele internetu. Její špičkové produkty po celém světě slouží více než 400 tisícům organizací a 100 milionům uživatelů. ZyXEL patří mezi několik málo výrobců na světě, kteří jsou schopni telekomunikačním společnostem, organizacím i domácím uživatelům nabízet komplexní síťová řešení pro širokopásmový přístup, komerční sítě a domácí konektivitu. Společnost je významně zastoupena na 150 trzích celého světa, což jí umožňuje poskytovat řešení odpovídající potřebám místních zákazníků. Bližší informace najdete na stránkách www.zyxel.com/cz/cs/.