SimpleCell si pro komunikaci vybral Rubikon PR

Praha, 19. července 2016 – Operátor datové sítě SIGFOX pro Internet věcí společnost SimpleCell si pro komunikaci s médii vybral agenturu Rubikon PR. Agentura se bude SImpleCellu starat o vztahy s médii, poradenství v oblasti sociálních sítí a bude poskytovat mediální podporu jejich akcím. (TZ)

2016-03-08 15_32_32-SimpleCell » Connecting Things

SimpleCell buduje svou síť v České republice od února roku 2016. Agentura Rubikon PR bude pro SimpleCell zajišťovat zejména korporátní PR a poradenství v oblasti sociálních sítí. V týmu pracují pod vedením Managing Partnera Rubikonu Šimona Rákosníka CDO Daniel Dočekal a Accout Executive Ondřej Tengler.

Managing Partner v SimpleCell Pavel Sodomka komentuje spolupráci: “Jsme ve fázi, kdy potřebujeme navazovat široké kontakty zejména s novými klienty a integrátory, kteří budou uvádět na trh služby postavené na technologii internetu věcí sítě SIGFOX. Kvalitní PR je cesta, jak o našich aktivitách a rozvoji dát vědět. Rubikon jsme si vybrali hlavně kvůli jejich zkušenostem s technologickými firmami.”

“SimpleCell je firma, která do Česka přináší sice zdánlivě jednoduchou, ale ve svém důsledku velmi převratnou technologii. Z dosavadního rozvoje internetu věcí a jeho aplikací ve světě lze předpokládat, že i v Česku vznikne rychle velký IoT trh. Pro nás je to perfektní výzva a radost, že se na takovém projektu můžeme podílet,” dodává ke spolupráci Managing Partner v Rubikonu Šimon Rákosník.

O SimpleCell

SimpleCell Networks a.s. je prvním českým veřejným mobilním operátorem sítě určené pro Internet věcí. Tuto síť začal budovat ve spolupráci s T-Mobile a je založena na globální sítí SIGFOX, která funguje ve 13 zemích světa. S její pomocí mohou být do Internetu věcí zapojena různorodá zařízení a senzory za příznivých cenových podmínek. Cílem je umožnit masové nasazení milionů zařízení v České republice. Napomáhá tomu i jednoduché programátorské rozhraní, s jehož pomocí lze zařízení integrovat do podnikových systémů v řádu hodin.

Více informací na www.simplecell.eu, případně na @simplecelleu na Twitteru i na Stránce SimpleCell na Facebooku.