ADATA uvádí externí SSD disky SE730, SC660 a SV620

Praha, Česká republika – 21. 7. 2016 – ADATA Technology, přední výrobce špičkových DRAM modulů a produktů s NAND Flash pamětí, dnes představuje externí SSD disky SE730, SC660 a SV620. Všechny tři jsou kompatibilní s operačními systémy Windows, Mac OS a Android, díky čemuž pohodlně rozšíří kapacitu úložišť většiny notebooků, ultrabooků, stolních počítačů a dokonce i media boxů a herních konzolí. (TZ)

Od modelu SE730 vybaveného USB Type-C a krytím IP68, až po cenově dostupné modely SC660 a SV620, všechny typy nabízí uživatelům ve srovnání s běžnými externími disky přinejmenším čtyřnásobnou výkonnost, zatímco jejich energetická spotřeba je výrazně nižší. To ocení majitelé přenosných zařízení s menšími bateriemi. Disky se rovněž vyznačují absolutně tichým chodem a výrazně lepší odolností proti nárazům. Jsou proto ideální jak pro mobilní, tak i pro stolní řešení.

Při jejich výrobě byly použity pečlivě vybrané a certifikované řídící a paměťové čipy, které navíc prošly zevrubným testováním ADATA. Podobně i výroba desek plošných spojů a jejich osazení součástkami splňuje nejvyšší standardy ADATA, které navíc doplňuje nadstandardní tříletá záruka. SE730 a SV620 byly představeny dnešního dne, SC660 bude uveden na trh v průběhu srpna.

SE730: světově nejkompaktnější externí SSD disk s konektorem USB Type-C

Disk SE730 nabízí v superkompaktním těle vážícím pouhých 33 g zápis a čtení rychlostmi až 500 MB/s. V době uvedení je nejmenším externím SSD diskem s oboustranným konektorem USB Type-C na světě. Data přenáší pomocí protokolu USB 3.1 Gen 2. Díky pískovanému kovovému povrchu a robustnímu designu získal oficiální osvědčení o prachuvzdornosti a voděodolnosti podle normy IEC IP68 a také armádní certifikát odolnosti proti nárazům. SE730 nabízí v kategorii externích SSD disků špičkový design, výkonnost a mobilitu; při tom váží méně než golfový míček a vejde se bez problémů do dlaně.

SC660 a SV620: externí SSD disky nebyly nikdy dostupnější

Zatímco ještě nedávno byly externí SSD disky luxusem, modely SC660 a SV620 spojují SSD výkonnost a pohodlnost s dostupnou cenou. SC660 přidává navíc odolný design a rychlost čtení i zápisu až 410 MB/s. Jeho stylové super tenké tělo má tloušťku pouhých 9,6 mm. Proti šokům odolný SV620 nabízí totožnou výkonnost zabalenou v těle se zvýšenými hranami, takže se lépe ubrání nechtěnému poškrábání. Obsahuje také světlomodrou indikační diodu LED, která informuje uživatele o veškeré aktivitě disku. Ať už zákazníci upřednostňují kovový a pevný SC660, nebo štíhlý a lesklý SV620, získají špičkovou SSD výkonnost a odolnost za výhodný poměr cena-výkon.

O společnosti ADATA

ADATA Technology je jedním z největších výrobců DRAM modulů a USB flash disků na světě. Nabízí komplexní řešení včetně paměťových karet, SSD disků a přenosných hard disků. Portfolio ADATA zahrnuje také energetické zdroje pro mobilní zařízení a řešení pro špičkové LED osvětlení. Produkty ADATA opakovaně získávají mezinárodní uznání od organizací, jako je iF Design Awards (Německo), red dot Awards, CES Best of Innovations Awards, Good Design Awards (Japonsko), Best Choice of Computex Awards a Taiwan Excellence Gold Awards. Slogan společnosti zní „Love, Life, Dreams” a ztělesňuje filozofii značky ADATA, která chce přinášet inovativní paměťové produkty. Pro více informací prosím navštivte www.adata.com.